Lakavimas ilgalaikiu geliniu nagų laku: mitai ir realybė

Ilgalaikis gelinis lakavimas – ne naujovė, daugelis moterų, kurios nori ilgiau džiaugtis gražiais ir sutvarkytais nagais, renkasi būtent šį nagų lakavimo būdą. Visgi, apie nagų lakavimą geliniu nagų laku sklando nemažai mitų. Tad šiandien ir pabandykime rasti teisybę.

Gelinis lakavimas

Mitas Nr. 1: gelinis nagų lakas išsilaiko 3 savaites.

Netiesa! Viskas priklauso nuo to, kaip sparčiai auga jūsų nagai ir kokia veikla užsiiminėjate. Jei nagai auga labai greitai arba rankas tenka dažnai mirkyti į vandenį ar chemikalus, geliu nulakuoti nagai gražiai atrodys maždaug dvi savaites. Tuo tarpu, jei jūsų nagai auga lėtai, gelis gali išsilaikyti net 4 savaites. Pavyzdžiui, geliu nulaluoti kojų nagai gali puikiai atrodyti ilgiau nei mėnesį.

Mitas Nr. 2: gelinis nagų lakas nebijo vandens.

Iš dalies tiesa. Taip, gelinis lakavimas netrupa, nenusitrina, ilgiau išlieka blizgus, tačiau, jei rankas dažnai tenka mirkyti vandenyje arba darbe mūvite gumines ar medicinines pirštines, galinis nagų lakas gali atšokti prie nago šaknelių. Tad, reikia susitaikyti su mintimi, kad nagus teks lakuoti dažniau.

Mitas Nr. 3: gelinis nagų lakas labai lengvai nusivalo.

Netiesa! Manikiūras geliniu nagų laku vadinamas ilgalaikiu ne šiaip sau. Gelinio nagų lako taip paprastai nenuvalysite nagų lako valikliu ar acetonu. Jam yra būtinas specialus valiklis, todėl jei jo neturite, geriau užsukite pas manikiūristę, kuri dailiai pašalins laką nuo nago. Bandydamos tai padaryti pačios, be specialių priemonių, galite pažeisti nago plokštelę.

Mitas Nr. 4: geliniu nagų laku padengto nago negalima lakuoti paprastu nagų laku.

Netiesa! Paprastas nagų lakas kaip tik yra vienintelė išeitis, kai gelinis lakas atsilupo arba nuaugo, o laiko užsukti pas manikiūrininkę nėra. Visgi, jei terliotis su paprastu nagų laku nenorite, turite atminti vieną dalyką: šviesios pastelinės spalvos ne taip krenta į akis, todėl net ir gerokai nuaugę nagai atrodys tvarkingai. Tuo tarpu, ryškios ir tamsios spalvos bei nuaugęs nagai neatrodo labai estetiškai. Taigi, tamsių spalvų mėgėjoms reikia dažniau lankytis grožio salone.

Mitas Nr. 5: gelinis nagų lakas nekenkia nagams.

Tai individualu. Visas dirbtinis arba ilgalaikis grožis kenkia, skirtumas tik tas, kad vienoms moterims tai pasireiškia stipriau, o kitoms silpniau. Jei natūralūs nagai yra silpni ir lūžinėjantys, ilgalaikis lakavimas geliniu nagų laku jiems sveikatos tikrai „nepridės“, todėl geriau šios grožio procedūros atsisakyti.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses