Melamino kempinėlės

Kai visi kambariai, esantys namuose dvelkia švara ir tvarka, atrodo, kad ir vonios kambarys neatsilieka. Yra įsivyravęs požiūris, kad vonios kambarys yra nuolat švarus, mat vonios kambarys mums visiems simbolizuoja švarą. Tačiau toli gražu taip nėra. Jeigu norite, kad vonios kambarys neprarastų savo įvaizdžio, turite įdėti itin daug darbo, kad jis ir toliau simbolizuotų švarą. Jums puikiai padės melamino kempinėlės.

Visi žinome, kad tiek plytelės, tiek dušo kabina, nuolat apsineša kalkių apnašomis. Nėra malonu užsukus į vonios kambarį pamatyti visur kalkių apnašas, ką jau kalbėti apie maudymasi tokioje vonioje arba dušo kabinoje. Ko gero kiekvienas žinome bent keletą priemonių skirtų kalkių valymui, tačiau kiek iš jų yra veiksmingų? Juk visada norisi veiksmingo rezultato, kad po sekančių maudynių dėmės neatsinaujintų. Įvairiausi milteliai, purškikliai ir kitokie valikliai jau išbandyti, tačiau valant su jais reikia paaukoti itin daug laiko ir jėgų.

Melamino kempinėlės kam jų reikia

Dažnai prireikia kelių skirtingų valiklių skirtingoms vietoms: vienas dušo kabinai, kitas kriauklei, trečias sienoms, ketvirta čiaupui. Kam viso to reikia, jeigu melamino kempinėlės išvalo viską. Jos yra ganėtinai pigios, o norint išvalyti visą vonios kambarį neprireikia kelių skirtingų valiklių.  Jų pagalba vonios kambarys išlieka švarus, ir galima per savaitę porą kartų greitai pravalyti vonios kambarį, kad jis nuolat blizgėtų ir neatsirastų naujų kalkių nuosėdų. Jei vonios kambarys nedidelis, tai jums užteks vos 10-15 minučių, kad jis vėl blizgėtų. Jeigu vonios kambarys didesnis, prireiks nuo 30-45 minčių darbo, tačiau jis išliks švarus iki dviejų savaičių! Nors melamino kempinėlės iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti ir nepatikimos, tačiau verta patikėti jų galiomis, nes jos yra kiekvienos namų šeimininkės pagalbininkės.

Nuolat švarus ir blizgantis vonios kambarys yra kiekvienos namų šeimininkės svajonė. Tai pasiekti būna itin sunku, jei šeimininkė neturi tam tinkamų priemonių. Tačiau melamino kempinėlė įveikia beveik viską. Jos pateisina ne tik savo vardą, bet ir neįtikėtinai žemą kainą. Šios kempinėlės turi būti kiekvienos namų šeimininkės mylimiausiomis.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas