Moterų svajonių atostogos – kokios jos?

Moterų svajonių atostogos – kokios jos?Turbūt nėra idealios vietos atostogoms, kaip ir identiškų žmonių.

Patirti įspūdžių mus vilioja jūros, vandenynai, kalnai, miestai užsienyje, garsiausi architektūros ir kultūros lopšiai, laukinė gamta ar vietos gamtos paminklai. Kitaip sakant moterų atostogos, kas kam patinka, kas ką traukia ir kas kiekvienam tinka pagal poreikius bei gyvenimo būdą. O apie kokias svajonių atostogas kalba lietuvių moterys?

Svajones lemia finansai

Kaip ten bebūtų, svajonės yra svajonės, o atostogas lemia finansinė padėtis. Tiems, kurie pinigų neskaičiuoja, visu savo grožiu atsiveria tolimesnės šalys, į kurias kelionės kainuoja net ne šimtais, o tūkstančiais ir, kad ten nukeliautų, sutaupyti tenka ne vieną atlyginimą. Pavyzdžiui, kelionė į Naująją Zelandiją su skrydžiu kainuoja nuo 3500 Eur, į JAV – nuo 3800 Eur, į Havajus – nuo 2700 Eur ir t. t. Tačiau tai anaiptol nėra pačios brangiausios kelionės. O štai turintiems kuklesnius finansus teks mėgautis kuklesnėmis atostogomis Lietuvoje.

Geriausios atostogos – namuose arba vienkiemyje

Yra ir toks moterų tipas, kurių nė varu neišvarysi į kelionę, joms idealiausios atostogos namuose, tvarkantis buitį, persodinant gėles, nudirbant darbus, kuriems įprastai laiko taip ir neliko.

Dar vienoms tobuliausios atostogos kaimo turizmo sodyboje ar gimtajame kaime. Keliantis anksti ryte, pasitinkant saulę, braidant po gaivią rytmečio rasą ir skaitant gerą knygą išsitiesus sūpynėse ar hamake.

Daugiavaikėms mamytėms tobulos atostogos – bet kur, kad tik kuo toliau nuo puodų

Svajonių atostogas neretai nulemia ir šeimyninė padėtis. Pavyzdžiui, vaikų neturinti mergina apskritai nesupranta, kaip galima neatostogauti. O štai mažų vaikų turinčioms moterims net elementari išvyka į pajūrį gali tapti iššūkiu. Paprastai iki pilnos laimės joms pakanka jūros ir saulės bei trumpo. Kelių dienų pabėgimo nuo kasdienės rutinos ir nuo klausimų „ką šiandien valgysime pietums“ ar „mama, o kur dingo mano kojinaitės“.

Taigi išvada tokia – tobulomis atostogas galima vadinti tuomet, kai išsivaduojame iš rutinos, o mintis ir protą pailsiname nuo darbų, ramybės nedavusių 11 ir daugiau mėnesių nei per metus.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *