Spintos stumdomomis durimis: kaina ir priežiūra

Šiuolaikinis interjeras – tai stilingi ir funkcionalūs baldai, traukiantys aplinkinių žvilgsnius ir užtikrinantys gyvenimo komfortą. Spintos stumdomomis durimis yra labai patogus sprendimas.

Vienas populiariausių pasirinkimų – spintos stumdomomis durimis, padedančios efektyviai išnaudoti gyvenamąją erdvę ir užtikrinančios funkcinį patogumą. Džiugu tai, kad šiandien galima rinktis iš itin plačios spintų modelių pasiūlos, todėl stumdomos konstrukcijos patiks tiek klasiką, tiek modernumą vertinantiems pirkėjams.

Spintos stumdomomis durimis

Kas lemia durų stumdomomis durimis populiarumą?

Stumdomos durys vertinamos dėl subtilios estetikos ir praktiškumo. Visų pirma, tokios konstrukcijos gali būti montuojamos praktiškai bet kokioje erdvėje, nepriklausomai nuo jos dydžio ir išplanavimo, pvz., slankiojančios konstrukcijos savo vietą atras ne tik miegamajame ar prieškambaryje, bet ir palėpėje ar erdvėje po laiptais. Kitas privalumus – funkcionalus išplanavimas.

Priešingai nei standartinės varstomos konstrukcijos, stumdomos durys nereikalauja papildomo ploto durų atvėrimui. Tai itin praktiškas pasirinkimas ir montuojant sienines spintas. Be to, naujausios gamybos technologijos užtikrina saugų durų atidarymą ir uždarymą, apsaugo nuo pirštų prisivėrimo, negirgžda ir necypia, todėl tiks vaikų kambariui ar kitai dažnai žmonių lankomai erdvei, pvz., prieškambariui.

Spintų stumdomomis durimis kaina

Spintų kaina priklauso nuo daugybės atskirų kriterijų. Visų pirma – gamybinių medžiagų. Tiesa, negalima pamiršti, kad brangesnės konstrukcijos užtikrina patikimesnę ir ilgaamžiškesnę eksploataciją. Kitas aspektas – spintų dizainas. Modernios technologijos leidžia įgyvendinti novatoriškiausius dizaino sprendimus ir sukurti individualią stiliaus pajautą atitinkančias konstrukcijas.

Vis dėlto, prabangūs dekoro elementai, stiklo intarpai, berėmių konstrukcijų sprendimai reikalauja didesnių investicijų. Būtina įvertinti ir spintos vidaus įrangą. Nepasitikėkite itin pigius gaminius siūlančiais pardavėjais, kadangi rizikuosite spintos kokybe. Be to, visais atvejais siūlome bendrauti su patikimais ir rinkoje vertinamais baldų gamintojais, kurie patars dėl racionaliausio sprendimo jūsų atveju.

valymasDurų priežiūra ir valymas

Dar vienas klausimas – spintos stumdomomis durimis priežiūra. Konkrečių durų priežiūra priklauso nuo gamybinių medžiagų, pvz., jei durys gaminamos iš LMD plokščių, stenkitės, kad ant jų nepatektų chemiškai aktyvių medžiagų ar drėgmės. Nenaudokite valymo priemonių su chemikalais.

Durų paviršių valykite kartą per savaitę sausa ir minkšta dulkių šluoste. Sunkiau pašalinamas dėmes valykite vandens ir muilo mišiniu. Veidrodinius paviršius valykite amoniaku arba specialiai veidrodžiams skirtu valikliu. Venkite priemonių, skirtų langų valymui, kadangi nuo jų stiklas apsiblaus. Nepamirškite reguliariai valyti dulkių ir apnašų nuo metalinių konstrukcijų. Siūlome naudoti dulkių siurblį – taip būsite tikri, kad nešvarumai nepasiliks ant ratukų, o durys bus atidaromos lengvai ir sklandžiai.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *