Europos krepšinio čempionatas 2015m.

Kiekvienam sporto mėgėjui vasara yra puikus metas. Vieni vasaros metu patys pradeda aktyviau sportuoti (nesvarbu ar tai būtų tenisas, futbolas, ar krepšinis). Tuo tarpu kiti su džiugesiu laukia kiekvienais metais vykstančių turnyrų ir kitų sporto renginių. Ne išimtis ir lietuviai, o laukiamiausias sporto renginys visiems lietuviams yra Europos krepšinio čempionatas. Nėra reikšmės ar tai pasaulio, Europos, ar Olimpinis krepšinio čempionatas – lietuviai su nekantrumu laukia tos akimirkos, kai vėl galės sirgti už savo mylimą komandą.

Europos krepšinio čempionatas

Ir tame nėra nieko stebėtino, visgi krepšinis yra Lietuvos religija Nr. 2, o dažnas lietuvis į Europos krepšinio čempionato varžybas eina kur kas mieliau nei į maldos namus. Todėl įprastai nei vienas Lietuvos krepšinio rinktinės mačas neapsieina be sirgalių palaikymo, net jei varžybos vyksta labai toli. Tačiau šį kartą rinktinės sirgaliams pasisekė, nes turnyras vyksta Europoje, todėl mylimos komandos palaikymas nėra itin sudėtinga užduotis.

Europos vyrų krepšinio čempionatas 2015 vyksta keturiose šalyse: Kroatijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Latvijoje. O tai yra be galo geros naujienos visiems Lietuvos komandos gerbėjams. Nuvažiuoti nuo Vilniaus iki Rygos trunka tiek pat, kiek vilniečiui užtruktų nuvažiuoti į pajūrį, jei jis sumanytų ten palaikyti savo miesto komandą. Kelionės iki Vokietijos ar Prancūzijos autobusu užtruks mažiau nei parą, o keliaujant automobiliu dar trumpiau. Todėl šis čempionatas yra nuostabi proga pasidžiaugti aukščiausio lygio krepšiniu ir įsitikinti Lietuvos komandos pranašumu prieš jos varžoves.

Taip pat verta paminėti ir tai, kad grupių burtai Lietuvos komandai buvo ypač palankūs. Mūsų vyrai susigrums su kaimynais latviais, draugais estais ir ukrainiečiais bei Belgijos ir Čekijos rinktinėmis. Nors negalima nuvertinti nei vienos į čempionatą patekusios komandos, tačiau kiekvienas lietuvis žino, kad mūsų rinktinei su Jonu Kazlausku priešakyje nebaisios jokios kliūtys ir mes galime įveikti visus varžovus.

Lietuvos krepšinio rinktinė visuomet sugeba mus apdovanoti nuostabiomis emocijomis, o tikram lietuviui tai yra ypač svarbu. Krepšinis daugeliui iš mūsų yra reikalingas kaip oras, nes beveik kiekvienas nuo mažens propaguoja šią sporto šaką ir stengiasi būti panašūs į populiariausius Lietuvos krepšininkus. Todėl, kai rugsėjo mėnesį prasidės čempionatas, nelikime abejingi ir palaikykime savo vyrus kovoje dėl aukso ir kelialapio į vasaros olimpines žaidynes.

 


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas