Kaip atsisiųsti Pokemon Go APK į Android įrenginį

Kaip įsirašyti Pokemon Go:

Pokemon Go

Pokemon Go yra greitai išpopuliarėjęs papildytos realybės vaizdo žaidimas, tačiau Lietuvoje jis dar nėra išleistas oficialiai. Tačiau ši kliūtis yra lengvai apeinama.

Nors šiuolaikinių išmaniųjų telefonų baterijos itin talpios, sujungus visas išvardintas funkcijas galima neretai jos išsikrauna kur kas greičiau nei norėtųsi.
O būtent tiek maždaug laiko ir telefono baterija nenutraukiamai žaidžiant. Ką jau kalbėti, jeigu pakeliui bus surastas naujas pokemonas, dėl kurio reikės kautis su kitu nauju žaidėju. O juk visai nesinori, kad telefonas „numirtų“ kelio ar kovos viduryje, ko žinoma niekas nenori kai namai, su elektros lizdu, toli.

Tereikia tiesiogiai atsisiųsti ir įsidiegti APK failą. Jį galima rasti APK mirror repozitorijoje.

Screenshot_20160713-095159

Jeigu siųsitės su Chrome, ji įspės, jog failas yra pavojingas.

Screenshot_20160713-095300

Jeigu nesate niekada diegę APK failų ir niekad nekeitę įrenginio saugumo nustatymų, bandydami atidaryti atsiųstą failą susidursite su draudimu.

Screenshot_20160713-095346

Reikės saugumo nustatymuose įjungti leidimą diegti programas iš nežinomų šaltinių. Po Pokemon Go įdiegimo rekomenduoju grąžinti nustatymą į pradinę padėtį.

Dabar diegimas turėtų eiti kaip per sviestą.

Sėkmingo žaidimo. Žinoma yra tikimybė, jog žaidimo ledėjęs ateityje gali blokuoti prisijungimą prie žaidimo serverio iš šalių kuriose žaidimas dar nėra oficialiai išleistas.
Kai prieisite pakankamai arti prie PokeStop’o, jis padidės, o jūsų telefonas suvibruos. Palieskite PokeStop’e ir jums bus parodyta šios vietovės nuotrauka. Perbraukite ją ir PokeStop’o diskas pradės suktis, o iš jo iškris įvairūs daiktai. Surinkite juos paspaudus kiekvieną atskrai.
Taip pat atsižvelkite į tai, kiek išmaniųjų įrenginių kasdien naudojate ir atitinkamai pasirinkite USB jungčių skaičių. Dėl patogumo ir ilgesnio tarnavimo, rinkitės išorines baterijas, kuriose laidas saugiai įsideda į specialią vietą.

Kai Pokemon  bus oficialiai išleistas Lietuvoje naują versiją bus galima atsinaujinti per Google Play. Iki to naują versiją reikia patiems atsisiųsti iš APK Mirror.
Noriu pabrėžti, kad šiame straipsnyje pateikta nors ir svarbi, tačiau nevisa pilna informacija. Tam, kad papasakoti viską – neužteks ir storos enciklopedijos, todėl toliau turėsite aiškintis patys ir visą kelią praeiti savarankiškai. Sėkmės!

Šaltinis: http://www.radiocool.lt


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas