Kaip praleisti atostogas nenuobodžiaujant

Ar jūs leidžiate savo atostogos nuobodžiaudami? Nešvaistykite veltui savo laisvų dienų – yra begalė veiklos, kuria galite užsiimti. Tereikia pasitelkti fantaziją ir paskatinti save veikti atostogos.

Atostogos

 Išeikite pakvėpuoti grynu oru per atostogos . Paprasčiausias būvimas lauke atostogos šiomis dienomis yra labai nuvertinamas. Pasivaikščiojimas lauke ne tik pakelia nuotaiką, tačiau taip pat yra ir puikus būdas pasimankštinti. Jei jau kurį laiką jus neramina atsiradę papildomi kilogramai, imkite bėgioti, daugiau vaikščioti ar užsiimti bet kuria kita jums patinkančia aktyvia veikla.

 1. Darykite ką nors, ko iki šiol niekuomet nebandėte. Jei norite kuo nors užsiimti, tačiau iki šiol niekada nerasdavote tam laiko, nieko nelaukus imkitės to. Nešvaistykite savo laiko sėdint priešais televizorių ar kompiuterį, kai tuo tarpu kiekvieną minutę galite išnaudoti kaip įmanoma produktyviau. Pavyzdžiui, išbandykite naują virtuvę, apsilankykite naujame klube ar kitoje žmonių susibūrimo vietoje, leiskitės į turistinę kelionę ir t.t.
 2. Leiskitės į nuotykį su savo draugais. Pernelyg daug neplanuodami suburkite draugų grupę ir leiskitės į kelionę po iki šiol nematytas vietas. Aplankykite miestą ar kaimelį, kuriame niekada nebuvote, pasivaikščiokite po miškus, laukus ir kitas gražias vietas gamtoje. Žinoma, nepamirškite bazinių saugumo patarimų ir visuomet su savimi turėkite įkrautą mobilųjį telefoną.
 3. Atlikite ką nors sportiško. Galite važinėti dviračiu, vaikščioti, žaisti vieną ar kitą sportinį žaidimą. Nesvarbu, ką pasirinksite, nes bet kuriuo atveju tai bus į naudą jūsų sveikatai.
 4. Pabandykite sužinoti daugiau apie tai, kas jus domina. Praplėskite savo žinias srityse, kuriose dėl laiko stokos jūs negalėjote tobulinti savo įgūdžių. Tai gali būti bet kas – nuo astrologijomis, iki zoologijos.
 5. Įgykite naujų įgūdžių. Atostogos yra puikus metas savęs tobulinimui. Skirkite laiko tokiai veiklai, kuri iki šiol buvo pamiršta, pvz., šokiai, grojimas pianinu, plaukiojimas. Kuo daugiau įgūdžių turėsite, tuo jums atsivers didesnės galimybės.
 6. Praplėskite savo lingvistines galimybes. Užsienio kalbų mokėjimas yra vienas naudingiausių ir universaliausių gebėjimų, kurį galime panaudoti bene bet kuriame pasaulio krašte. Tam galite pasitelkti tiek mokomąsias knygas, žodynus, tiek ir vaizdinę medžiagą, kurios yra apstu internete.

Trečiasis patarimas: Praleiskite laiką su jums mielais žmonėmis

 1. Leiskite laiką su savo draugais. Jei šiuo metu jums nekyla jokių genealių idėjų laisvalaikio praleidimui, neabejotinai bent vienas iš jūsų draugų turės smagių pasiūlymų. Galite keliauti į iškylą gamtoje, pasivaikščioti po miestą ir parduotuves bei užsiimti begale kitų veiklų.
 2. Pagelbėkite kitiems. Pasiteiraukite savo draugų ir giminių ar jiems nereikia pagalbos atliekant vienokius ar kitokius darbus. Jei taip, pasiūlykite savo pagalbą.
 3. Pabūkite su mylimais žmonėmis. Atostogos yra viena geriausių galimybių pabūti su žmonėmis, kuriems įprastai nerandate pakankamai laiko. Žinoma, tai dažniausiai būna jūsų šeimos nariai. Taigi, nepraleiskite puikios progos pradžiuginti juos savo apsilankymu ir smagiais pašnekesiais.
 4. Surenkite vakarėlį. Pramogos yra puikus būdas praskaidrinti savo nuotaiką. Kad vakarėlis būtų dar linksmesnis, sugalvokite jam originalią temą. Be to, jį galite surengti ne tik savo namuose, tačiau ir bet kurioje kitoje jums patinkančioje vietoje, pvz., paplūdimyje ar prie ežero kranto.

Ketvirtasis patarimas: Būkite išradingi

 1. Kurkite meną. Jei jūs domėtis muzika, pabandykite ją sukurti patys. Jei mėgstate rašyti, imkite pildyti dienoraštį ar parašyti vieną ar kitą apybraižą. Jūsų galimybės yra neribotos. Tuo atveju, jei jaučiate didesnį potraukį madai ar interjerui – išbandykite drabužių modeliavimą ar savo kambario dekoravimą. Rinkitės tai, kas padeda išreikšti jūsų mintis.
Penktasis metodas: Darykite tai, kas jums suteikia džiaugsmo
 1. Atsipalaiduokite. Nepulkite į paniką, jei ne viena iš aukščiau išvardintų idėjų šiandien jums nekelia jokių teigiamų emocijų. Tokiu atveju tiesiog darykite tai, kas jums šauna į galvą. Pavyzdžiui, paskirkite visą dieną poilsiui – ilgai miegokite, gulėkite lovoje, žiūrėkite kino filmus, klausykite muzikos ar susirašinėkite su draugais internetu. Galų gale, galite tiesiog gulėti ant žolės ir žvelgti į debesis – juk tai nuostabus būdas atsipalaiduoti.

SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas