Kuo per Kalėdas nustebinti savo princą ant balto žirgo?

Dovana vyrui

Įvairūs pirkėjų įpročių tyrimai rodo, kad metai iš metų, prieš pat Kalėdas, stipriai šokteli ne tik žaislų ar mielų smulkmenų pirkimai, bet ir prasta prekyba negali skųstis juvelyrikos parduotuvės. Anot pardavėjų, kartais pasitaiko, tokių atvejų, kad likus vos kelioms akimirkoms iki parduotuvės uždarymo, užsuka viltį praradę vyrai, kurie dar nenupirko dovanos savo antrajai pusei. Tuo tarpu, dovana vyrui, nors ir yra tikras galvos skausmas moteriai, paprastai būna nuperkama anksčiau, gerai viską apgalvojus.

Na, bent jau tuo norėtų tikėti moterys, kurios, rinkdamos dovanas savo mylimajam, dažnai vadovaujasi emocijomis, o ne racionaliu protu, ypač tada, jei draugystė užsimezgė neseniai. Moterims dovanos asocijuojasi su jausmais ir dėmesiu, o štai vyrams dovana turėtų būti ne tik estetiškai patraukli, bet ir praktiška. Tad, visoms dailiosios lyties atstovėms dar kartą reiktų atminti, kad daiktai be jokios paskirties vyrų tikrai nesužavės. Žinoma, tikras džentelmenas to niekada nepasakys, tačiau per prievartą išspaustas padėkos žodis ar šypsena gali sugadinti visą šventinę nuotaiką. Taigi, natūraliai kyla klausimas, ką dovanoti savo mylimajam?

Atsakymų toli ieškoti nereikia, svarbiausia įsigilinti į vyro pomėgius. Visi puikiai žinome, o ir patys vyrai sutinka su teiginiu, kad vyrai – tai dideli vaikai tik žaisliukai skiriasi. Tad, jei jūsų vyras ar vaikinas yra tikras žaidimų konsolių mėgėjas, nustebinkite jį žaidimu. Baiminatės, kad, gavęs tokią dovaną, jis visai neberas laiko jums? Tokiu atveju pirkite žaidimą, skirtą dviem žaidėjams ir prisijunkite prie jo. Ką čia gali žinoti, gal ir jums toks šaltų žiemos vakarų praleidimo būdas visai patiks.

Ne paslaptis, kad daugelis vyrų, o tiksliau kokie 99 proc., domisi automobiliais. Taigi, jei jūsų antroji pusė jaučia moterims sunkiai suprantamą rūpestį automobiliu, maloniai jį nustebinsite padovanojusi stilingą aksesuarą jo keturračiam „eržilui“.

Tai gali būti ir įvairiausių kvapų rinkiniai, ir specialus laikiklis kavos ar arbatos puodeliui, ir metinis abonementas į automobilių plovyklą ar net nauji kilimėliai. Visiškai neromantiška? Bet praktiška, o praktiško dovanos vyrams patinka. Be to, tokia dovana parodo, kad jį suprantate.

Taigi, dovana vyrui turi atspindėti jo, o ne jūsų pomėgius bei troškimus. Paprasčiau tariant, jei seniai norėjote pamatyti „Gulbių ežerą“ ir galvojate mylimajam padovanoti du bilietus į baletą, šios minties geriau atsisakykite. Galiausiai atminkite, kad kartais reikia tiesiog paklausti, ko jūsų mylimasis norėtų sulaukti iš Kalėdų Senelio. Sėkmės!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas