Pasiruošti bernvakariui ar mergvakariui – iššūkis

Ne paslaptis, kad prieš vestuves mėgstama „paskutinį“ kartą gerai pašėlti. Tam skirti mergvakariai ir bernvakariui. Tačiau norint tikrai gerai pašėlti reikia tam šiek tiek pasiruošti, o tai jau gali būti iššūkis. Mergvakaris skirtas merginoms.

Mergvakaris

Mergvakaris

Pramogos bernvakariui / mergvakariui dažniausiai trunka ne vieną valandą, todėl būtini kokie nors užkandžiai. Dažnu atveju pasirenkami sumuštinukai ar kažkas jau paruošto, tačiau kodėl gi nenustebinus susirinkusios kompanijos kuo nors išskirtinio, o svarbiausia, ruošto namuose. Tokie užkandžiai dažniausiai sulaukia kur kas geresnių atsiliepimų.

Kitas etapas – pramogos. Būtina atrasti tokias pramogas, kurios geriausiai tiktų būsimam jaunikiui, tačiau kartu būtų įdomios ir visiems bernvakario dalyviams. Tas pats ir su mergvakariu bei nuotaka. Tarp tokių pramogų yra daug tradicinių šios šventės linksmybių, tačiau vis dažniau renkamasi alternatyvos, kas nors įdomesnio, kartais visai negirdėto ir nematyto.

Daug pramogų gali pasiūlyti renginių organizatoriai, tačiau tai gana brangios paslaugos, o ir įdomumo kur kas mažiau. Tiesa, jei visai nėra laiko organizaciniams darbams, o norisi įdomios šventės mergvakaris, tai gana gera išeitis. Dažniausiai organizatoriams reikia bent vieno mėnesio, tuo tarpu tokiai pat šventei suorganizuoti neturint tam tikrų žinių, pažinčių ir patirties gali prireikti net kelių mėnesių, taigi, jei laikas Jums ypatingai brangus – renginių organizatoriai gali viską padaryti už Jus ar bent jau šiek tiek pagelbėti. Čia lemiamą balsą gali pasakyti planuojami finansai pramogoms.

Labai svarbi detalė yra atsiminimai. Būtina, kad mergvakarį arba bernvakarį prisimintų būsimi jaunieji. Tai turi būti toks vakaras, apie kurį būtų malonu ir smagu pagalvoti, tačiau jis turi būti toks, kad ateityje nepridarytų problemų, todėl tai dar vienas iššūkis – rasti aukso viduriuką.

Pasistenkite ir Jums pavyks!

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *