Vaiko gimtadienis: klaidos, kurias daro tėveliai

Vaiko gimtadienis – šventė ne tik mažyliui, bet ir jo tėveliams, todėl jie kaip išmanydami stengiasi, kad ši diena jų atžalai paliktų neišdildomą įspūdį. Tiesa, ne veltui sakoma, kad iš didelio rašto dažnai išeinama iš krašto, o paprasčiau tariant, persistengiama. Štai keletas klaidų, kurias daro tėvai, organizuodami vaiko gimtadienį, ir kurių geriau nekartoti.

Vaiko gimtadienis

Patiekalais nuklotas stalas. Taip, seniau vaiko gimtadienis, tai buvo gana madinga ir dar daugelis iš mūsų prisimena, kaip tėvai ruošdavo du stalus – vieną vaikams, ir vieną suaugusiems. Visgi, tradicijos ir mados keičiasi, be to, vaikai ateina į gimtadienį smagiai praleisti laiką su savo draugais, o ne sėdėti prie stalo, todėl visiškai pakanka užkandžių – vieno kąsnio sumuštinukų, daržovių krepšelių, saldumynų, daržovių lazdelių ir torto. Be to, visi šie užkandžiai puikiai tinka ir jų tėveliams. Taigi, jokių karštų patiekalų, nes dalį maisto teks išmesti, o pinigus būsite išleidę veltui. Vaiko gimtadienis.

Pompastiški prizai

Vaikų gimtadieniai tikrai neapsieina be žaidimų, kurių metų vaikai apdovanojami įvairiais prizais. Tiesa, kai kurie tėveliai šią prizų teikimo ceremoniją priima labai rimtai ir specialiai savo vaiko gimtadienio svečiams gamina nedidelius prizus – išskirtinius medalius ir pan. Prizų gamyba, ypač tada, jei svečių šventėje planuoja dalyvauti daug, kainuoja gana brangiai. Jei išlaidos neturi reikšmės. Reiktų atminti, kad prizų gamyba niekada nenudžiugins vaiko taip, kaip tai padarytų žaislas ar kita miela ir praktiška dovana. Kurią vaikas galėtų panaudoti, o ne pastatyti ant lentynos. Taigi, specializuotų prizų gamyba – nėra pati geriausia idėja vaiko gimtadieniui.

Tėvai neatsižvelgia į vaiko norus

Vaiko gimtadienis – viena smagiausių švenčių jos šeimininkui, todėl jis ir turėtų nuspręsti, kokia turėtų būti jo gimtadienio tema. Jei vaikui tuo metu patinka Betmenas, tai ir suorganizuokite nepamirštamą šventę Gothamo mieste. Jei vaikas mėgsta dėliones, pasirūpinkite, kad šventės dekoravime, maiste ir žaidimuose atsispindėtų dėlionės tematika. Žinoma, visada galite pasiūlyti ir savo temą, tačiau gimtadienis vaiko, todėl ir paskutinis žodis priklauso jam, net ir tuo atveju, jei jums jo idėja atrodo absurdiška.

Daugiau dovanų , prizų, apdovanojimų ir šventės atributikos idėjų rasite Gravideja.lt

Gimtadienis pramogos

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *