Ar Lietuvos ledo ritulio rinktinė taps elitine pasaulio šalimi?

Ledo ritulio rinktinė

2014, 2015, 2016,2017m.- bronza Pasaulio ledo ritulio 1b diviziono varžybose yra geras ir daug optimizmo žadantis faktorius. Su tokiu požiūriu, energija, geru jaunimo parengimu mes po 3metų drąsiai kibsime į atlapus čekams, norvegams, danams. Ledo ritulio rinktinė.

Jau ne  vienerius metus matome, kad tradicinis ledo ritulio rintinių stipriausiųjų ketvertas nebesikeičia. Švedija, Kanada, Rusija, Suomija.Visiškai apgailėtinai atrodo slovakai, kurie atveža mokyklinio lygio komandėlę, niekaip iki pusfinalio negali prasibrauti geras tradicijas turintys latviai, baltarusiai. Ledo ritulio rinktinė.

Šiemet kaip niekada buvome arti ir paties aukščiausios prabos medalio, tačiau pritrūko patirties, koncentracijos pasipriešinti anglams, japonams. Pradžiai reiktų galvoti apie revanšą, o po to išsibandyti jėgas su rimtais oponentais kaip Vengrija, Lenkija, Pietų Korėja, Austrija.

Mūsų profesionalai pluša įvairiose pasaulio lygose ir patirtis, meistriškumas yra ne naujiena. Tikėtina, kad prisidėjus žaisti tokiems grandams kaip Zubrus, Kasparaitis, Armalis, Ališauskas, broliai Baubos mes galime parodyti stulbinančius rezultatus. Ledo ritulio rinktinė.

Nesėdi vietoje trenerių štabas, federacijos prezidentui Petrui Nausėdai svarbu gerų sąlygų treniruotis suteikimas moksleiviams Vilniuje, Elektrėnuose, Rokiškyje. Bernd Haake yra visam sporto pasauliui žinomas puikus ledo ritulio specialistas, mums nemažai talkina latvių, baltarusių ledo ritulio meistrai.

Nepriekaištingas mikroklimatas, patriotizmas suponuoja viltis, kad būsime po keletų metų rimčiausiose pirmenybėse.

Šypsnis ima, kai tokios elitinės šalys kaip Slovakija, Čekija ritasi žemyn, nes jų ir veiduose matosi visiškas netikėjimas tuo ką daro. O mūsų  ledo ritulys kyla progresyvių rodiklių link, tuo bylodamas, kad ne už kalnų ir vadinsimės netik krepšinio šalimi.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *