Kokie krepšinio oponentai rikiuoja gretas Rio kovoms?

DvikovaA  grupėje Favorite laikytina Jav. Vis tik be Jameso, Hardeno, Griffino, Curry nematau kliūčių juos nugalėti aišku įjungus didelį greitį, lipant ant lentos, per daug dvikova neužsiciklinus gynyboje, nes jie lošia principu ,, bėgu ir metu“.

Venesuela nepaliko nenugalimos ekipos supratimo, nes keistoka, kaip laimėjus Amerikos žaidynėse prieš Argentinos mohikanus neparodomas čempioniškas charakteris. Dvikova Vasquez vienas nieko nepadarys, krepšinis komandinis žaidimas yra.

Serbija yra išskirtinio azarto, kovingumo ekipa ir užtenka pamatyti kaip žaidėjai bijo Djordjevic, kaip užtrenkiamos durys Marjanovičiui, Savanovičiui be didelių paaiškinimų. Teodosic, Bogdanovic yra antžmogiškas galias turintys profesionalai todėl jie keliaus minimum iki pusfinalio.

Kiniją laikau autsaidarę dėl mažoko ūgio, žaidybinės praktikos stokos o ir Europoje ar girdime ryškias pavardes? Azijos čempionate konkurencija silpnoka, galiu išskirti tik Ji Jinlianą ir Zizi Wangą, 2004m.Pekino ketvirtfinalis manau jiems misija neįmanoma…

Australijos sudėtis kolosali. Arba dabar- arba niekados. Nepasitenkins nuolatine 4vieta olimpiadoje, nes Mills, Delavedova yra matę ir šilto ir šalto, žaidžia grubų kontaktinį, netgi traumomis perpildytą krepšinį.

B grupėje paskutinius akordus atliks didieji krepšinio milžinai iš Argentinos Nocioni, Scola, Ginobilli. Ar užteks intelekto, jėgų patirties pakartoti 2004m.triumfą? Kaip diriguos žaidimui puikus įžaidėjas Laprovitolla?

Ispanų pristatyti neverta, visose žaidimo grandyse viršija galimybes, Pau Gasol sugeba visus žaidimo komponentus atlikti su kaupu, jų patekimu iki pusfinalio neverta abejoti. Brazilijai padės namų sienos, o Barbosa, Nene mirs aikštėje vardan pergalės.

Nigerija Afrikos čempionai manau kandžiosis iki galo, bet ar atlaikys ispanų, lietuvių uraganinius reidus?

Kroatija paranki ekipa, nes kiek stebiu nemėgsta žaisti itin greitu tempu, jų atakos trunka lėtai, viską daro per priekinę liniją. Eliminavus Tomic, Saric Simon gelbėsis pavieniais veiksmais- kas krepšinyje link pergalės nenuves.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *