Kokie lūkesčiai sirgaliams iš 2018 FIFA WORLD CUP atrankos?

 futbolas CupGražiu akordu  World Cup tarp Prancūzijos ir Portugalijos baigiasi mėnesį užsitęsusi futbolo fiesta. Jau ir ekspertai konstatuoja, kad tai vienas sensacingiausių čempionatų per jų organizavimo istoriją.

Nes visi tikėjo Word Cup Ispanijos, Italijos, Anglijos sėkme, visose  grandyse galingai atrodė Kroatija, jauni talentai kaip Hazardas, De   Bruyne privalėjo Belgiją atvesti iki aukščiausio apdovanojimų podiumo. Deja kartais žvaigždžių persotintos ekipos epizodiškai blyksteli ir po to niekas jų neprisimena World Cup ilgam. O kuklesnių sudėčių vienuolikės užsitarnauja simpatijas, atkreipia trenerių, agentų dėmesį, plaukia pelningų sandorių pasiūlymai.

Nuvylė fanus austrai, nes Alaba, Arnautovic yra stadionuose ne futbolo pirmokai- tačiau komandinės dvasios taip ir nepavyko įžiebti, mokyklinukų lygio pavirtusi Rusijos rinktinė, gerokai pervertinta prieš startą buvo turkų rinktinė, neparodžiusi kažko stulbinančio.

Velsas savo fantastišku debiutu perrašė Europos futbolo metraštį, o Kanu gauna pasiūlymus iš egzotiškiausių šalių. Ateityje dar bus kovingesnė, grėsmingesnė Dszudzako Vengrija, menkių ir geizerių šalis Islandija pavergė milijonų širdis ir kiekviename turnyre į juos privalu žiūrėti per padidinamąjį stiklą ir pagarbą.

Italų nesėkmė dėsninga tik dėl trenerio Conte kaltės, nes mažai buvo talkininkų seniems vilkams kaip Derossi, Chiellini.O kur Cassano, Montolivo, Balotteli, jaunasis dievukas El- Sharaway?.

Ispanai atsigaus padarę sistemines išvadas ir įkalbėjus grįžti tituluotus veteranus atstovauti šalį.

Vokietija žaizdas gydysis ilgai ir skausmingai. Šiai šaliai nepasidabinti medaliu prilygsta nacionalinei katastrofai. Tačiau kiek World Cup Europoje rasime perspektyvių talentų kaip Bundeslygoje? Vokietija gali pilnai išstatyti 3 rinktines ir jos sėkmingai konkuruotų, nepadarydamos gėdos futbolo pasauliui.

Rudenį prasidės atranka į Rusijoje 2018 metais vyksiantį Pasaulio futbolo čempionatą. Vėl gi intrigoms, azartui gal pamatysime naujų vienuolikių, vardų? Mobilizuosis ir su trenksmus sugrįš Nyderlandai. Ar parako dar liko Bendtnerio, Poulseno vedamoje Danijoje, ar gali po ilgo periodo sugrįžti Bulgarija, gal pavyks įkalbėti žaisti jų simbolį Berbatovą? Ambicijų neslepia lengvai kitiems pilietybes suteikiantis Kosovas, kada išauš mūsų sėkmės akimirka? Visada mažos šalys World Cup turnyre gali nustebinti ir įveikti stipresnes komandas.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas