Ergonominiai naujos kartos krūtų implantai – kodėl jie tampa populiariausi pasaulyje

Nors krūtų didinimas implantais (https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ ) toli gražu ne naujas reiškinys. Jau ne vieną dešimtmetį šis būdas gelbsti moteris nuo visiškai plokščios krūtinės, suteikdamas joms įprasto moteriškumo ir pasitikėjimo savimi.
Vis dėlto tai, ką mes galime sau leisti šiandien, kalbant apie krūtų implantus, toli gražu nebuvo taip saugu, estetiška ir patikima praeityje. Krūtų implantai turėjo ne pačią geriausią reputaciją ir buvo siejami su iššaukiančio elgesio moterimis. Noru turėti dideles krūtis bet kokiomis sąlygomis.

Krūtų implantų natūralumas

Gera žinia ta, kad su metais krūtų implantai vis tobulėjo, o jų gamintojai, savo laboratorijose išbandę jų patikimumą įspūdingiausiais būdais, šiandien gali rinkai pateikti tai, kas visiškai keičia ne tik krūtų implantų, bet bendrai krūtų chirurgijos esmę.
Nepaisant to, kad visada liks viena kita pacientė, nusiteikusi ekstremaliems iššūkiams kalbant apie krūtis, vis dėlto absoliuti dauguma šiandien svajoja ir renkasi natūralumą. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. M. dr. Kęstutis Maslauskas pasakoja, kad beveik visos, pas jį besikreipiančios dėl krūtų didinimo, pacientės, pageidauja vieno – kuo natūraliau atrodančių krūtų. Ir nors natūralumo sąvoka kažkiek varijuoja, bet tikslas visada vienas. Pagrindinis tikslas, kad krūtys atrodytų kaip natūralios ir nekristų į akis, kad yra panaudoti krūtų implantai.
Būtent tai šiandieninėje plastikos chirurgijoje gali užtikrinti ergonominiai krūtų implantai, su minkštesniu geliu. Jie turi savybę pasiskirstyti pagal tai, kokioje padėtyje yra moteris dėvinti implantus. Tarkime, atsistojus vertikaliai, implantų gelis suteka į apatinę implanto dalį, viršuje palikdamas nuožulnumą tokį, koks įprastas natūralioms krūtims. Taip krūtys nebeatrodo kaip balionai ir su šiais implantais vargiai galima pastebėti, kad jie iš viso yra.

Gyvenimas su krūtų implantais

Tiesa, kalbant apie šiuos implantus teisybės dėlei reiktų paminėti ir faktą. Faktas kad šiek tiek ilgiau užtrunką jų prigijimas prie audinių, nes būdami visiškai lygios tekstūros jie, nors ir sumažina plyšimo tikimybę iki minimalios. Suprantama kartu gali pasislinkti iš vietos pirmaisiais mėnesiais, jei pacientė nesilaiko gydytojo nurodymų: t.y. miega ant pilvo, sportuoja, nedėvi kompresorinės liemenėlės. Vis dėlto gydytojo nurodymų laikymasis užtikrina, kad taip nenutiktų ir palyginus su galutiniu rezultatus, tai tik laikinas poros mėnesių nepatogumas.
Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ pateikia realių pavyzdžių, t.y. operacijos rezultatus prieš/po krūtų plastikos. Matant šiuos stulbinančius rezultatus nesunku įsitikinti, kad naujosios kartos implantai apvertė krūtų chirurgijos pasaulį aukštyn kojomis. Žinoma paversdami šią operaciją jau nebe pompastikos, o estetikos ir natūralumo chirurgija.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas