Juoda kava – puikiai tinkanti svorio metimui.

Kava tai populiariausias rytinis gėrimas, vartojamas ir geriamas visame pasaulyje.
Tiesą sakant, viso pasauli gyventojai per metus suvartoja daugiau nei 180 milijonų maišų kavos.

Juodos kavos gėrimas yra puikus būdas numesti svorio, kadangi vienoje porcijoje talpina mažiau negu 5 kalorijas.

Pieniškos kavos ir su kvapiųjų medžiagų reikėtų vengti, kadangi jie padidina kalorijų kiekį puodelyje.

Gerti kavą reikia saikingai, ne daugiau negu 4 puodelius per dieną ir bent kelias valandas prieš miegą. Nors gėrimas mėgstamas už tai, kad suteikia energijos ir budrumo jausmą, jis taip pat gali būti sveikas ir padėti pasiekti gerų rezultatų svorio metime.

Pats geriausias ir sveikiausias būdas gerti kavą tai vartoti ją atsakingai ir be pridėtinių cukrų ar saldiklių. Jeigu esate pratę prie saldžios kavos, nenuleiskite rankų ir nenusiminkite. Pabandykite kelias savaites nedėti nei cukraus nei saldiklio į gėrimą ir patys nustebsite, kaip po kurio laiko jums cukrus ir kava atrodys visiškai nesuderinami dalykai.

Kava be cukraus puikiai atskleidžia savo savybes ir skonio įvairovę, kuriuos cukrus labai stipriai prislopina.

Štai visa tiesa, ką svarbu žinoti apie kavos gėrimą ir svorio mažinimą ir kas yra tikrai svarbu norint sumažinti kūno linijas.

Taip, tikrai – kava gali padėti numesti svorio.
Viena iš priežasčių yra ta, kad kavoje yra maistinių medžiagų, tokių kaip niacinas, kalis, magnis ir antioksidantai, kurie gali pagerinti virškinimo sistemą ir palaikyti raumenų funkciją ir pagerinti širdies veiklą.

Kavoje taip pat yra kofeino, kuris skatina medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką ir teigiamai veikia svorio metimą. Jis kaip stimuliatorius, viena iš medžiagų galinti padidinti jūsų bazinį metabolizmo greitį ko pasėkoje jūs deginsite kalorijas.

Tuo pačiu vienas, juodos kavos puodelis gali numalšinti netikėtai ir ne laiku užpuolusį alkį, tačiau nereikėtų tuo piktnaudžiauti, geriau išgerti stiklinę vandens.

Nepamirškite, kad daugelis, kavinėse parduodamų kavų yra ypač kaloringos.
Visos kavos su šokoladu, karamele ar bet kokiu kitu sirupu, plakta grietinėle ir papildomais pagardais turės žymiai daugiau kalorijų negu paprasta juodos kavos ar espresso puodelis.

Taip, žinoma tai yra skanu, bet norint numesti svorio kartais reikia atsisakyti to kas buvo labai skanu ir pradėti pratintis prie naujų skonių. Pabandykite ir jums tikrai pavyks!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas