Prezervatyvai: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Perkami prezervatyvai turėtų būti tikrai kokybiški ir atitiktų savo pagrindinę paskirtį – apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo bei lytiškai plintančių ligų. Taigi, labai svarbu yra tai, kad rinktumėtės tik tikrai kokybiškus patikimų gamintojų prezervatyvus.

Prezervatyvų pasirinkimas

Prezervatyvai: kaip išsirinkti tinkamiausius?
Kaip išsirinkti tinkamus prezervatyvus?

Šiandien siūlomų prezervatyvų pasirinkimas tikrai labai platus, tad kiekvienu atveju tikrai galima išsirinkti patį tinkamiausią variantą. Taip pat didelį prezervatyvų pasirinkimą galima rasti ne tik vaistinėse bei prekybos centruose, tačiau taip pat ir internetinėse parduotuvėse. Ne visada paprasta išsirinkti pačius tinkamiausius prezervatyvus – juk vaistinėse bei prekybos centruose prezervatyvai paprastai yra parduodami dėžutėmis. Taigi, norint išbandyti kuo daugiau rūšių, tenka išleisti tikrai nemažai pinigų. Įvairiose internetinėse parduotuvėse, kuriose yra parduodami prezervatyvai, galite pirkti prezervatyvus ne dėžutėmis. O vienetais, tad tai tikrai leis jums išbandyti kuo daugiau prezervatyvų rūšių, išleidžiant visai nedaug pinigų.

Prezervatyvų dydžiai

Labai svarbu yra tai, kad būtų pasirenkamas tinkamas prezervatyvų dydis, ir šiandien tikrai yra iš ko rinktis. Deja, tuo atveju, jei prezervatyvas yra per mažas ar per didelis, lytinio akto metu jis gali plyšti, tad reikėtų pasirūpinti, kad taip nenutiktų.

Renkantis prezervatyvus tikrai nereikėtų kreipti dėmesį vien tik į kainą, ir čia taupyti tikrai nereikėtų – rinkitės patikimų gamintojų prezervatyvus, o tuo atveju, jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų, tikrai nereikia rinktis prastesnius gamintojus – juk paprasčiausiai galite įsigyti prezervatyvų internetu, kur jų kaina paprastai yra mažesnė.

Prezervatyvai ir alergija

Retais atvejais žmonės yra alergiški prezervatyvams, tačiau tai nereiškia, kad jų reikėtų visiškai atsisakyti – paprastai alergija kyla nuo latekso (nors tokie atvejai yra tikrai reti), ir tuomet paprasčiausiai vertėtų rinktis kitokių medžiagų prezervatyvus.

Pabaigai

Taigi, tereikia atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus: patikimumą, dydį bei medžiagas, ir šie trys dalykai yra patys svarbiausi renkantis prezervatyvus. Taip pat šiandien galima rinktis labai įvairius prezervatyvus, kurie teikia skirtingus pojūčius: siūlomi kvapnūs, prailginantys lytinį aktą, šaldantys ir t.t. Prezervatyvai. apsilankę internetinėse prezervatyvų parduotuvėse rasite tikrai gausų pasirinkimą, o svarbiausia yra tai, kad pirkdami po vieną vienetą skirtingų rūšių prezervatyvus tikrai galėsite išbandyti dar daugiau jų rūšių.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas