Sveikata – didelis turtas

sveikataSveikata – labai didelis žmogaus turtas, kurį būtina akylai saugoti. Sakoma, kad be sveikatos nebus ir laimės, todėl norint gyventi laimingai, sėkmingai, reikia būti kaip įmanoma sveikesniam. Tačiau ką gi reikėtų daryti?

Visų pirma, būtinas sveikas gyvenimo būdas. Į tai įeina ir aktyvumas, pavyzdžiui, nuolatiniai pasivaikščiojimai gryname ore, bėgiojimas ar dviračio pedalų minimas, ir tinkama mityba, kurioje būtų visos reikiamos medžiagos, pakankamai daržovių, vaisių ir kitų naudingų maisto produktų. Idealiausia – jei turite savo daržą, kuriame galite šį bei tą užsiauginti be jokių pesticidų ar kitų nuodų. Galų gale, bent jau žinosite kas kada skinta ir kaip iš tiesų auginta, o kartu sutaupysite ir pinigų.

Susirgus taip pat reikėtų skirti pakankamai dėmesio ligai spręsti. Vieni į ligą visai nereaguoja taip ilgai, kol gali, kiti iš karto kreipiasi į gydytojus ir dideliais kiekiais vartoja įvairius vaistus, tarp kurių ir antibiotikai, dar kiti ieško alternatyvių sprendimų. Mūsų siūlymas – kombinuoti viską viename. Siūlome pradėti nuo paprastų liaudiškų patarimų, kurie dažniausiai atsiremia į įvairiausias vaistažolių arbatėles, o jei šie nepadės, tuomet galimi ir antibiotikai ar kiti vaistai, kuriuos išrašys patyręs gydytojas. Bet kuriuo atveju nerekomenduojame vartoti vaistų, ypač antibiotikų, kurių Jums neskyrė gydytojas.

Po ligos būtina tinkamai atsigauti, nes sveikata aukščiau visko. Neskubėkite tik pagerėjus būklei imtis darbų. Taip nualinsite save ir vėl atkrisite į ligos patalą. Verčiau palaipsniui pradėkite judėti, stenkitės kaip įmanoma daugiau gauti naudingų vitaminų ir maistinių medžiagų, daugiau laiko leiskite gryname ore.

Tinkamai savo sveikatos priežiūrai skyrus pakankamai dėmesio nereikės išlaidauti veltui, dažnai kankintis dėl įvairių skausmų ar slogos sukeliamo diskomforto. Taigi, pamąstykite apie pasekmes ir rinkitės tai, kas Jums atrodo priimtiniau – nuolatinė nesudėtinga savo sveikatos kontrolė ar karts nuo karto kankinančios ligos.

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *