Nemokami filmai – internetu puikus laisvalaikis!

Nemokami filmai

Nemokami filmai

Tikriausiai visiems paaugliams pasitaiko, ar pasitaikydavo atvejų, kuomet vakarais taip nuobodu, o nuveikti ką nors norisi. Vieni griebiasi muzikos grotuvų, kiti – gerą knygą, o aš pasiūlysiu filmus! Iš tiesų, būtų galima pamanyti, jog filmų žiūrėjimo vakarai yra savotiška liga. Nemokami filmai žiūrimi per TV. Norime akcentuoti tai, jog šiai sričiai būtų galima paminėti mintį – „kai pabandoma kartą, atrodo, jog nebeįmanoma sustoti“.

Vis dėlto, tikriausiai, jog nei vienas žmogus dėl to nesiginčija ir pernelyg nesisieloja. Norime pabrėžti, jog filmų žiūrėjimas žmonėms gali būti neįtikėtinai naudingas, kadangi įvairiausios atpasakojamos istorijos. Jos pamoko, tačiau ir leidžia susipažinti su įvairiais laikmečiais ir panašiais niuansais. O svarbiausia, bei smagiausia, yra tai, kad nemokami filmai taip pat yra prieinami pakankamai nesunkiai.

Visų pirma, būtų galima pradėti nuo to, jog Lietuvoje vis daugiau ir atsiranda internetinių portalų, siūlančių pažiūrėti filmus nemokamai. Žmones visuomet traukė, tai, kas yra už dyką, todėl nemokami filmai turėjo pasisekimą. Taip pat būtų galima pastebėti ir tai, jog šioji tendencija yra atklydusi iš užsienio valstybių, kadangi būtent kituose kraštuose šios veiklos koncepcija ir buvo išrasta.

Įdomumo dėlei galima pabrėžti, jog kai kuriose valstybėse galioja didelės bausmės už tai, jog įmanoma stebėti filmus nemokamai ir šiais dalintis. Vien dėl to galėtume pasidžiaugti, jog gyvename Lietuvoje, kur tokio tipo įstatymai ne tik, kad neegzistuoja, tačiau tikriausiai, jog niekada ir neatsiras.

Šiandieną norėčiau pašnekėti apie minėtąsias „nemokami filmai“ tematikos internetines svetaines, pakomentuoti jų darbo veiklą, pateikti elementariausius teiginius už bei prieš. Iš tiesų, manome, jog šioje situacijoje turinį labiausiai reikėtų žvelgti iš pramoginės perspektyvos. Informatyvumo aspektu, nors ir planuojame išsiplėsti, tačiau viskas labiau remiasi į puikią laiko praleidimo prasmę.

Tikriausiai vertėtų pradėti nuo pliusų vardijimo – iš tiesų, šioje srityje, jų galima įžvelgti daugybę. Taigi, vienas iš pagrindinių argumentų už, žinoma, yra tas, jog tinklalapio turinyje yra pateikiami nemokami filmai. Pasikartosiu: kokia gi prasmė mokėti už tai, ką galima gauti dykai? Taip pat, būtų galima paminėti ir tai, jog „nemokami filmai“ tematikos portalai savo veikla užsiima internetu. Tokiu būdu, klientams nereikia filmų siųstis iš įvairiausių portalų – tai sutaupo laiko.

Tokias svetaines daugelis žmonių vertina ir dėl to, jog, dažniausiai, būna „erdvės“ klientų nuomonės išreiškimui apie filmą – komentavimo sistema. Ieškant gerų filmų, kartais yra sunku nuspręsti ar tai tinkamas filmas vakarui vien iš vaizdo įrašo viršelio ar vadinamojo trailer‘io. Pasiklausyti kitų žmonių nuomones, mano manymu, visuomet buvo įdomu ir, šiuo atveju, naudinga.

Žinoma, tokios svetainės, taip pat, turi savo minusų. Visų pirma, pirmasis argumentas „prieš“ – tas, jog skirtumas tarp žiūrėjimo filmo internetu ir žiūrėjimo kino teatre, mano manymu, yra neįtikėtinai didelis. Pasižiūrėkime į kainas – iš tiesų, jos nėra tokios didelės, jog paprastas Lietuvos pilietis negalėtų leisti sau pasimėgauti filmu.

Prie minusų būtų galima paminėti ir tai, jog ne visuomet filmai yra puikios kokybės. Turiu omeny, ne tik vaizdą, tačiau ir įgarsinimą – kino teatre, be jokių abejonių, gautumėte kur kas geresnę kokybę.

Viską apibendrinus, būtų galima teigti, jog, kur žiūrėti filmą – tik pačių Jūsų pasirinkimas, tačiau, mano manymu, nueiti karts nuo karto į kino teatrą ir pasimėgauti kokybe ten – būtų galima ir netgi patartina.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *