Kodėl ne visi gauna vartojamąsias paskolas

vartojamoji paskolaDomitės, kaip suteikiama vartojamoji paskola, nes kaip tik šiek tiek pritrūko saviems planams, ir staiga sužinote, kad pagal viską jūs jos negalite gauti? Jūs ne vieninteliai. Gali būti, jog tai, kad vartojimo paskola namams ir jums nebus suteikta, jums bus tik į naudą.

Ko siekiama, kai sukuriami reikalavimai skolininkams. Kaip žinia, norintieji pasiskolinti privalo atitikti tam tikrus reikalavimus. Tas, kuris daug kam pakiša koją, tai yra faktas, kad vartojamoji paskola bus suteikiama tik darbą ir pastovias pajamas turintiems žmonėms. Kadangi kam labiau reikia pinigų jeigu ne bedarbiui, likusiam tuščiomis kišenėmis.

Taigi, kaip suprantate, jam vartojimo paskola automobiliui nei maistui paskola suteikiama nebus.

Reikalavimai numato, kad žmogus turėtų pajamas, turėtų gražią mokumo istoriją ir būtų pasiruošęs grąžinti pinigus pagal įsipareigojimą. Tad dėl to paskola tiesiog nėra suteikiama visiems iš eilės. Vartojamos paskolos.

Ko siekiama tokiais reikalavimais? Žinoma, to, kad vartojimo paskola eurais būtų ne tik paskolinta, bet ir grąžinta. Nors dėl negrąžintos paskolos turės daugiau darbo antstoliai, bet visgi tai nėra kažkam labai naudingas dalykas. Taigi, siekiama, kad greito vartojimo paskola būtų grąžinta ir nesudarytų nemalonumų pačiam tiekėjui. Taip pat, pagal visus įstatymus, siekiama apsaugoti ir patį vartotoją. Dėl to suteikiama paskola tik žinant, kad jis turi sąlygas grąžinimui.

Kas kartais gali dėl to nukentėti, negaudamas paskolos

Sakykime, tai, kad greito vartojimo paskola nebuvo suteikta dėl per mažų pajamų, pirmiausia, aišku apsaugo patį žmogų. Tačiau ar visada apsaugo? Įsivaizduokite daugiavaikę šeimą, kurioje alkoholis yra nesvetimas baubas, kartais aplankantis namus. Tomis dienomis gali nutikti baisiausi dalykai,  nes sąmonė yra aptemdyta. Todėl tokiu atveju vartojamoji paskola mažiausios palūkanos neturėtų būti suteikiama. Į normalų gyvenimą ir vėžes grįžę žmonės turėtų padėkoti tiems, kas nedavė tos paskolos, nes tai galbūt vėliau lemtų tikrą pražūtį.

Aišku, ne visi žmonės, kuriems nesuteikiama vartojamoji paskola būstui ar pragyvenimui, gali už tai padėkoti. Būna žmonių, kurie, pavyzdžiui, išėję iš darbo nori pradėti savo savarankišką veiklą ar verslą, tačiau tik tada sužino, kad jiems geriausia vartojamoji paskola jau nebus suteikta, o prieš savaitę, kai dar galiojo sutartis darbo, dar būtų buvusi. Taigi, visuomet yra visokių „taip“ ir „ne“.  Visgi, tik nedidelė dalis žmonių, negaunančių paskolos, dėl to nukenčia. Didesnioji statistikos pusė iš tiesų nieko gero su ta paskola nenuveiktų ir nesugebėtų grąžinti, todėl tokie apribojimai ir reikalavimai, laikantis solidarumo principo, visuomenei yra naudingi. Vartojamos paskolos.

Paskolos negauna bedarbiai

Pirmoji kategorija žmonių, kurie negauna paskolų, tai yra bedarbiai. Arba, jeigu dirbama pagal verslo liudijimą arba individualią veiklą, tenka truputį sunkiau į viską pažiūrėti, bet vis tiek tos paskolos gali būti suteikiamos. Tačiau jas teikia sunkiau. Laikomasi nuomonės, kad stabilias pajamas turi žmonės, ilgai dirbantys pagal darbo sutartį.

Neskolinama jau prasiskolinusiems

Jeigu pažvelgiama į žmogaus pajamas ir atimamos tos sumos, kurios yra jau paskolintos ir pamažu grąžinamos, gali paaiškėti, kad paskola nebus suteikta ir tiesiog jau esamų per didelių įsiskolinimų. Tai irgi neturėtų nieko nustebinti. Juk prasiskolinę asmenys lygiai taip pat gali norėti gauti paskolą, kai jiems jos nederėtų suteikti. Žiūrima į žmogaus elgesio tendencijas – ar jis apskritai linkęs sumokėti tada, kai būna prasiskolinęs. Kas apie mus kaupia duomenis? Valstybinės institucijos, Creditinfo ir kitos vietos.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses