Paskolos dirbantiems užsienyje: kaip emigrantui pasiskolinti pigiau?

paskolos dirbantiems užsienyje

Dažniausiai užsienyje dirbantys žmonės skundžiasi, kad jiems niekaip nepavyksta gauti paskolos. Koks to rezultatas? Tenka gyventi labai susiveržus diržus arba paprasčiausiai pamiršti svajones dėl kurių buvo reikalinga paskola. Bet kuriuo atveju – dažniausiai duris uždaro bakai, kurie kelia įvairiausius reikalavimus, kurie ir trukdo pasinaudoti paskolos galimybe.

Tiesa, Jūs visada esate laukiami vartojimo kreditų įmonėse, kuriose teigia, kad paskolos dirbantiems užsienyje – atviros visiems. Svarbiausia rasti tokią įmonę, kuri atitinka Jūsų poreikius ir galėsite džiaugtis paslauga, kuri leis įgyvendinti savo norus.

Smulkmenos, kurių reikia nepamiršti

Reikia įvertinti tai, kas paskolos dirbantiems užsienyje dažniausiai teikiamos kiek kitokiomis sąlygomis nei tiems asmenims, kurie dirba Lietuvoje. Paprasčiausiai dirbantys Lietuvoje neturi įrodyti, kad jie turi darbą, kadangi dažniausiai kreditus teikiančios įmonės tai mato ir labai puikiai. Tuo tarpu tie žmonės, kurie dirba užsienyje, dažniausiai turi pateikti dokumentus, kurie įrodo ne tik tai, kad šiuo metu dirbama, tačiau taip pat ir nurodyti, kad jie dar kurį laiką dirbs, taigi, reikia įrodyti, kad yra pasirašyta neterminuota darbo sutartis.

Dažniausiai tokius dokumentus galima gana paprastai gauti iš darbdavio, tad nepergyvenkite. Žinoma, taip pat plačiau pasidomėkite palūkanomis, kadangi jos gali būti kiek didesnės nei tiems, kurie dirba Lietuvoje.

Geriausios įmonės pasirinkimas

Kadangi paskolos dirbantiems užsienyje teikiamos daugelio įmonių –  svarbiausia yra neskubėti rinktis, nes radus gerą įmonę galėsite su ja bendradarbiauti ne vieną kartą. Taigi, domėkitės palūkanomis ir tuo pačiu įvertinkite, kokios yra paskolos teikimo sąlygos. Jos dažniausiai aprašomo internete, tad galėsite labai paprastai perskaityti ir kilus klausimams nepamiršti tartis su tais, kurie užsiima paskolų teikimu.

Taip pat naudinga skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės įvertinus skirtingas įmonės paprasčiau suprasti, ar jos teikia tokias paskolas, kokios yra žadamos.

Nesvarbu, kur dirbate, daugeliui įmonių svarbiausią, kad dirbate. Štai todėl siūlome atidžiai domėtis galimybėmis, rinktis informaciją ir galiausiai džiaugtis, kad gavus paskolą galėsite ją gana paprastai grąžinti.

Emigrantams – paskola su akcija

Kaip ir Lietuvoje gynantiems Lietuvos piliečiams, taip ir mūsų šalies emigrantams yra prieinamos ir visos su greitaisiais kreditais ateinančios lengvatos. Žinomiausią jų – pirma paskola nemokamai. Tai yra pats geriausias būdas pradėti skolintis iš greitojo kredito bendrovių, nes tokia paskola – praktiškai neįpareigojanti. Pasiskolinus nemokamą paskolą reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą ir palūkan bei kiti mokesčiai nebus skaičiuojami (nors konkrečias sutarties sąlygas perskaityti visada rekomenduotina).

Emigravusiems mūsų šalies piliečiams dar lengviau, nes tikėtina, kad iki šiol jie nebuvo turėję reikalų su šalyje veikiančiomis kredito agentūromis, todėl pirma paskola nemokamai bus prieinama net keliose vietose (dabar tokią akciją siūlo bent trys kredito bendrovės). Todėl jei paskola emigrantui yra reikalinga greitai ir pigiau – pirma paskola nemokamai turėtų būti pats geriausias paskolos pasirinkimas dirbančiam užsienyje piliečiui.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses