UAB „Tradeks Power“ – elektros montavimo darbai

              UAB “Tradeks power” įmonė jau daug metų sėkmingai dirba Lietuvoje. Per šį ilgą laikotarpį esame sukaupę daug patirties atlikdami elektros montavimo darbai (www.tradekspower.lt), elektros instaliavimo, projektavimo, žaibosaugos darbus.  Darbuotojai domisi naujomis technologijomis, inovatyviais darbų atlikimo sprendimais bei pritaiko juos atlikdami darbus, kelia kvalifikacijas. Kolektyvas profesionalus, draugiškas, smalsus ir komunikabilus.

              UAB “Tradeks power” atliekami vidaus  ir lauko elektros montavimo darbai, taip pat dirba su elektros instaliacija (atliekamas elektros skydelio montavimas, elektros skydų  montavimas), žaibosauga (žaibosaugos skaičiavimas bei žaibosaugos projektavimas, įžeminimo sistemų įrengimas; išrašomi pasai bei suteikiama garantija), automatikos sprendimai. Atliekami elektros tinklų projektavimo darbai. Esant poreikiui galime pateikti elektros montavimo darbų sąmatą. Jeigu pageidaujate galime atlikti kompleksinius darbus: nuo pirminių darbų iki pridavimo valstybinėms institucijoms (kaip pvz. VEI – Valstybinė energetikos institucija). Dirbame su juridiniais ir fiziniais asmenimis. Išrašome sąskaitas-faktūras.

              Turite klausimų dėl jums reikalingų elektros montavimo darbų (www.tradekspower.lt), tai drąsiai skambinkite ar rašykite. Mūsų darbuotojai teikia konsultavimo paslaugas ir pataria koks galimas sprendimas būtų jums optimaliausias. Kad kaina ir kokybė būtų kartu.  Dirbdami naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas.

Darbams suteikiame garantiją bei atliekame techninę priežiūrą. Taip pat galime teikti techninę priežiūrą ir garantijai pasibaigus. Dirbame greitai ir kokybiškai. Dirbame ne tik Vilniuje, bet pagal susitarimą galime atvykti ir į Vilniaus rajoną ar net kitą Lietuvos miestą ar miestelį. Dėl paslaugų įkainių elektros montavimo darbai ar projektų užsakymų drąsiai skambinkite ar rašykite, pabendrausime ir susitarsime.

              Mūsų atlikti darbai, kuriais džiaugiamės, kad pavyko laimėti konkursą ir tuose objektuose dirbti: „Telia“ Saltoniškių g. Vilnius, Logistikos centras „Girteka“ Vilnius, „Vilniaus paukštynas“ Rudaminos kaimas,  Vilniaus raj. bei UAB „Panevėžio stiklas“ Panevėžio miete ir dar daugelis kitų objektų.

              UAB „Tradeks power“ kontaktai : Konstitucijos pr. 23b, Vilnius. Telefono numeris: 868892048. Taip pat galite parašyti: info@tradeks.lt. Labai patogi vieta atvykti tiek su viešuoju transportu, tiek su automobiliu. Turite klausimų ar pastebėjimų, susisiekite su mumis.

              Mes galime Jums padėti!

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *