Žaidimų stilius „Battle Royale“

Žaidimai kiekvienais metais vis atsiranda naujesni ir įdomesni. Paskutinių dviejų metų populiariausias žaidimų žanras yra „Battle Royale“. Šį žaidimų žanrą turi Fortnite, PUBG( Playerunknown’s Battlegrounds ), Call of Duty Black Ops 4 ir Apex Legends.

Battle Royale žanras atsirado nuo Japoniško filmo Battle Royale, kuris buvo sukurtas 2000 metais pradžioje. Šiame žanre labai žiūrima į žaidėjo išlikimą ir sugebėjimą išgyventi. Šiame virtualiame online žaidime susurenka 100 ir daugiau žaidejų, jie neturi nei ginklų, nei kitų reklikvijų. Žaidimo pradžioje žaidėjas nusileidžia į salą ir turi susirasti ginklų, šarvų ir kitų reikmenų. Jų tikslas yra išgyventi mažėjančioje saloje. Žaidimas baigiasi, kai lieka komanda ar vienas žaidėjas, nugalėją kitus priešininnkus.

Šis stilius Battle Royale per tris gyvavymo metus labai nesikeitė, šio stiliaus pradininkas buvo žaidimas H1Z1, antra populiarumo banga atėjo su nuostabiu žaidimu PUBG. Ir pagaliau po 6 mėnesių buvo sukurtas naujas žaidimas, kuris tapo tikras šio žanro karalius Fortnite. Per visą gyvavimo istoriją žaidimas Fortnite, turėjo milžinišką populiarumą ir kompanijos kūrėjams jis uždirbo ne vieną milijoną.

Žaidimas žaidžiamas visame pasaulyje, o didžiausias serveris yra Europoje. Gaila bet Lietuvoje ir net Baltijos šalyse žaidimo serverio nėra.

Šiais metais pasirodys ilgai lauktas 12 Fortnite žaidimo sezonas. Visi žaidimo fanai tiki, kad Fortnite atrodys vis geriau ir galingiau. Šis žaidimas yra pasiekęs tokį populiarumą, kad pradėjo partnerystę su garsiomis pasaulio kompanijomis, tokiomis kaip: Disney, DC, Marshmello, Major Lazer ir kitomis.

Kaip ir suprantama žaidimas Fortnite negyvuos visą laiką, bet šiuo metu jis yra populiariausias žaidimas pasaulyje. Paskutinius keturius mėnesius Fortnite buvo labai tylus, nes nevyko jokių atnaujinimų ar pakeitimų. Daugelis fanų galvojo, kad žaidimas kuris jau du tris mėnesius neturi atnaujinimo, gali po truputį užgesti. Bet prasidėjes 11 sezonas, visą tai nuplovė, su nauju žemėlapiu, naujomis funkcijomis ir dar daugiau galimybių. Vienuoliktas Fortnite sezonas, buvo tiesiog atgimimas šiam žaidimui . Grįžo seni žaidėjai ir fanai. Galvojama, jai Fortnite nebūtų išleides tiek naujų funkcijų 11-ame sezone, tai žaidimas būtų „miręs“ ir pamirštas.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas