Lauko žaislai – ne tik suaugusiems

Lauko žaislaiAtėjus pavasariui visi nori išlįsti į lauką ir kuo daugiau savo laisvalaikio praleisti būtent jame. Suaugusiesiems buvimas lauke ir taip yra palaima, tačiau mažiesiems dažnai prisireikia papildomų pramogų, kurios įtikintų gryno oro pranašumu prieš kompiuterio ekraną. Tokiu atveju į pagalbą ateina įvairūs lauko žaislai.

Žaislai nuolat siejami su vaikyste, tad stereotipiškai manoma, jog jie skirti tik vaikams. Anaiptol! Lauko žaislai – tai ir riedučiai, ir riedlentės ir paspirtukais, kuriais gali mėgautis ne tik mažieji, o ir suaugusieji. Tokios aktyvios lauko pramogos yra puikiai tinkamas užsiėmimas šeimai. Renkantis bet kokį riedantį lauko žaislą, ar tai bus dviratukas, triratukas ar paspirtukas, būtina atsižvelgti į maksimalų keliamąjį svorį bei minimalų naudojimo amžių.

Norint įsigyti tokį žaislą, kuris tarnautų ilgiau nei vienerius metus, reikėtų galvoti, kokius reikalavimus jis turi atitikti po kelerių metų. Žinoma, kalbant apie vaikiškus dviratukus ar triratukus, tikrai nėra įmanoma įsigyti tokio, kuris tiks tiek 5, tiek ir 10 metų amžiaus vaikui. Tas pats galioja ir riedučiams. Renkant riedučius savo mažajai atžalai reikėtų juos pirkti vos šiek tiek didesnius, kad būtų galima naudoti bet du sezonus. Žinoma, nederėtų persistengti, kad per dideli riedučiai netaptų traumų priežastimi. Bet kuriuo atveju, lauko žaislai turi tikti juos naudosiančiam asmeniui – tiek vaikui, tiek ir suaugusiajam.

Be judėjimui skirtų taip pat yra ir stacionarūs lauko žaislai – tai įvairūs batutai, čiuožyklos ar smėlio dėžės. Turintiems pakankamo dydžio kiemus tikrai rekomenduotina įsirengti bent vieną iš tokių pramogų – tokiu atveju mažųjų šeimos narių tikrai nereikės prašyti eiti į lauką ar atsitraukti nuo televizoriaus. Norintiems tausoti vietą kieme puikus pasirinkimas gali būti batutas, tačiau vėlgi reikėtų atsižvelgti į maksimalią keliamąją galią – juk nesinori, kad pirmo naudojimo metu jis tiesiog suplyštų. Kitaip tariant, kokybė – vienas svarbiausių aspektų, nepriklausomai nuo to, kas žaislu naudos – vaikas ar tėvai.

Saugumas – visuomet svarbiausias. Todėl kai renkami lauko žaislai, derėtų pasitarti su profesionalais. Taip pat žaislus geriausia pirkti iš autorizuotų pardavėjų, kurie suteikia garantiją parduodamai prekei. Juk nusipirkus čiuožyklą ar dviratį turguje, jam sugedus tereiks nuryti kartėlį ir taisyti viską patiems. O taip neturėtų būti! Taip pat iš neaiškaus pardavėjo perkamos prekės gali būti abejotinos kokybės, tad gali sukelti ir įvairias traumas ar sužeidimus. Tiek vaikams, tiek ir suaugusiems reikėtų saugoti sveikatą ir žaisti saugiai!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses