Strateginiai žaidimai padės lavinti strateginį mastymą

Strateginiai žaidimai internetuKiekvienas iš mūsų esame susipažinę su pasaulio istorija, per tuos kelis tūkstantmečius po Kristaus mirties pasaulyje įvyko daugybe įvykių ir pasikeitimų.

Strateginiai žaidimai. Iki šių laikų didžiausi pasikeitimai vykdavo karuose ir mūšiuose užimant teritorijas ir žudant kitus žmones. O kas lėmę tokius įvykius? Tai charizmatiškos asmenybės, kurios turėjo norų valdyti visą pasaulį, savo strateginėmis išmonėmis užkariavę daugybę teritorijų. Aišku verta ir paminėti kitus strategus kurie puikiai gynėsi ir mokėjo sukurti labai efektyvias gynybos strategijas.

Šiais laikais tokių strategų pasaulyje jau mažai bereikia, kadangi pasaulyje galima sakyti įsivyravo taika su retomis išimtimis.

Šiais laikais strateginis mąstymas geriausiai pasitarnauti gali įmonių vadovams kuriems reikia sugalvoti tikrai svarbius žingsnius. Norint pasiekti sėkmę savo versle, uždirbti daugiau pinigų, išlaikyti kolektyvą laimingą ir darnų.

Bet kaip gi tą strateginį mastymą galima išsiugdyti? Geriausias būdas – nemokami strateginiai žaidimai.

Kas tai per žaidimai ir kodėl būtent jie?

Strateginiai žaidimai, tai tokie žaidimai kuriuose dažniausiai reikia strateguoti kokią taktiką pasirinkti norint laimėti žaidimą. Pavyzdžiui žaidime „Giants Tower defence“ reikia nuspręsti kurią poziciją ir kokiais bokštais nori apstatyti, kad priešai nepatektų į tavo zoną ir nesudegintų tavo gyvybių. Strateginis žaidimas leidžia apgalvoti kiekvieną tavo judesį, nes vienas netinkamas bokštas tau gali kainuoti daugybę gyvybių. Žaidimas taip pat siūlo valdyti pagrindinį veikėją, jo buvimo vietą žaidimo zonoje. Jis turi pakankamai daug resursų, todėl jo vieta netinkamai parinkta taip pat gali sukelti problemų ateityje.

Įvykdžius tam tikrą užduotį už pasiektus rezultatus būnate apdovanojami medalių skaičiumi, svarbus momentas, šiuos medalius reikia kaip įmanoma tiksliau panaudoti apsipirkinėjant turguje, tai yra tobulinant savo bokštus. Vienas netinkamas patobulinimas ir taip, žaidimo ateityje gali tau kainuoti daugybė gyvybių ir priversti iškovoti mažiau medalių, kas lems ir mažesnią variaciją turguje. Neapsirikite, turguje taip pat galima tobulinti ir savo pagrindinį veikėją. Jo tobulinimo būtinai nepamirškite, nes jis puikus ginklas prieš bosus.

Taigi, kaip matote, šis strateginis žaidimas yra pakankamai sudėtingas ir reikalaujantis smarkiai pasukti savo galvą, o kadangi tokių žaidimų ne vienas ir ne du internetinėje svetainėje www.freegames.lt – strateginio mąstymo tobulinimas garantuotas. Užsukite ir išmėginkite!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas

No Responses