Kiniškos virtuvės atradimai – skaniausias maistas Vilniuje

Kiniška virtuvė

Mėgstu eksperimentuoti, ir išbandyti vis kitų šalių virtuvės patiekalus. Turiu pripažinti, kad azijietiška virtuvė – mano mėgstamiausia, tad neretai užsuku į kinų ar japonų restoranus. Čia visada atrandu tokių patiekalų, kurie kas kartą maloniai nustebina, ir šiandien norėčiau pagirti restoraną Pekino antis, kuriame lankiausi vakar.

Renkantis restoraną man visada yra svarbu tai, koks yra restorano interjeras, ar pakankamai greitas aptarnavimas, kas siūloma valgiaraštyje, ir, žinoma, kokios yra patiekalų kainos. Kai tam tikrame restorane planuoju apsilankyti pirmą kartą, paprastai pasiskaitau atsiliepimus, ir tai leidžia susidaryti tam tikrą įspūdį apie restoraną. Tai bus kiniška virtuvė.  Kadangi apie šį restoraną lankytojai atsiliepia labai palankiai, pamaniau, kad vertėtų čia apsilankyti.

Susitariau čia susitikti su drauge, ir iš anksto rezervavau staliuką dviem – tą labai patogu daryti internetu (tiesą sakant, internetu rezervaciją atlikau pirmą kartą, seniau skambindavau nurodytu numeriu arba tiesiog apsilankydavau pačiame restorane). Džiaugiuosi, kad pasirūpinau staliuko rezervacija – restorane lankėmės vakare, ir čia žmonių buvo pakankamai daug, taigi, nesu tikra, ar būtumėme radusios laisvą staliuką. Planuojantiems čia apsilankyti rekomenduočiau pasirūpinti rezervacija – tam reikės vos poros minučių, tačiau galėsite būti tikri kad rasite laisvą staliuką reikiamam svečių skaičiui.

Pirmas įspūdis buvo tikrai puikus – labiausiai mane sužavėjo tai, kad restorano interjeras buvo tikrai išskirtinis, ir čia lankydamasis žinai, kad lankaisi tikrame kinų virtuvės restorane. Kitas dalykas, kuris taip pat maloniai nuteikė – tai labai platus valgiaraštis, ir teko kiek užtrukti, norint išsirinkti patiekalą. Taigi, pirmiausia užsisakėme arbatos, ir begurkšnodamos šiltą gėrimą pasirinkome patiekalus. Aš nusprendžiau paragauti aromatingų traškių vištienos sparnelių, o draugė užsisakė keptų kalmarų su česnakais, kurių man taip pat teko paragauti.

Maisto ilgai laukti nereikėjo, o skoniu nenusivylėme abi: porcijos restorane yra pakankamai didelės, tačiau buvo taip skanu, kad nepajutome, kaip lėkštės tapo tuščios. Dar norėjome šiek tiek pabūti restorane ir pasišnekučiuoti, tad užsisakėme dar arbatos ir desertą – pasirinkome kriaušes ir braškes meduje. Desertas buvo tikrai puikaus skonio, todėl visai užsimiršome, kad ką tik sočiai pavalgėme.

Restoranas Pekino antis pateisino visus mano lūkesčius, ir restoraną galėčiau vadinti tikru atradimu. Ši vieta – tikrai gali būti viena geriausių, kada norima ramiai pasišnekučiuoti su draugais, kolegomis, ar šeimos nariais. Restorano aplinka leidžia atsipalaiduoti ir pamiršti visus dienos rūpesčius.

Nuoširdžiai stebiuosi, kad čia nesilankiau anksčiau – restoranas įsikūręs tikrai patogioje vietoje, o kainos čia iš tiesų palankios. Net ir patys išrankiausi restorano svečiai čia galės rasti mėgstamų valgių. Siūloma paragauti ne tik vištienos, kiaulienos ar jūros gėrybių patiekalų, bet taip pat ir triušienos, šernienos ar net strutienos. Tikiu, kad būsite maloniai nustebinti kiniška virtuvė restoranui tikrai duočiau dešimt balų iš dešimties.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas