Konservai šunims: kokia nauda?

Šunų maisto pasirinkimas rinkoje didžiulis: skirtingi gamintojai, ėdalo tipas, sudėtis, kainos ir kt. Šeimininkams tenka nemenka užduotis, kai reikia pasirinkti, kas geriausiai tiks augintiniui. Sausas ar šlapias ėdalas šunims – tai bene dažniausia dilema, kurią sprendžia šunų šeimininkai, rinkdami jiems ėdalą. Šį kartą pakalbėkime apie konservus ir jų naudą keturkojams.

Vertinga sudėtis

Būtent sudėtis yra vienas iš kertinių konservų šunims privalumų. Šio tipo ėdalas turi daugiau baltymų, riebalų iš mėsos, ir mažiau angliavandenių. Atsižvelgiant į tai, kad šunims labai svarbūs baltymai, konservai tikrai bus geras pasirinkimas keturkojo mitybai.

Tekstūra

Dėl išskirtinės savo tekstūros šlapias maistas šunims labai patinka. Jį noriai ėda tiek jauni šuniukai, tiek suaugę ar senjorai. Beje, pastariesiems tai itin geras variantas, jei yra problemų dėl dantų ar virškinimo.

Pakuočių sandarumas

Konservai yra sandarumu išsiskiriančiose pakuotėse, kur nėra jokios galimybės patekti bakterijoms ar kitiems nepageidaujamiems mikroorganizmams. Taip pat verta paminėti, kad pakuočių sandarumas leidžia išlaikyti nepakitusius skonį bei kvapą.

Specialiųjų poreikių šuniukams

Jei keturkojis turi tam tikrų specialiųjų poreikių, tai https://evet.lt/category/maistas-sunims?maisto-rusis2=konservai gali būti bene viena iš nedaugelio išeičių mitybos kontekste. Šlapią ėdalą rinkitės, jei šuo yra senyvo amžiaus ir sauso maisto nebesukramto, taip pat konservai labai tiks debetu sergantiems keturkojams, turintiems virškinimo, apetito, šlapimo, dantų ar dantenų problemų.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas