Viršutiniai drabužiai, kurią savo spintoje turėtų turėti kiekviena moteris

Yra tam tikrų rūšių viršutinių drabužių, kuriuos savo spintoje turėtų turėti kiekviena moteris. Šiuos drabužius galima maišyti ir derinti prie įvairių aprangos detalių bei taip sukurti įvairius ir vis kitokius įvaizdžius. Keli pagrindiniai viršutiniai drabužiai leis daug lengviau apsirengti kiekvieną dieną, nes būsite pasiruošusi bet kokioms oro sąlygoms ir bus itin paprasta atrodyti gražiai. Taigi, jei susidomėjote, kokie gi tie daiktai, kaip tik šiame straipsnyje apžvelgsime moterims rekomenduojamus viršutinius drabužius.

Kokybiška striukė

Visų pirmiausia, striukė yra kiekvienai moteriai reikalingas ir praversiantis spintos elementas. Būtent ji gali jus sušildyti vėsesniu oru, be to, ją galima itin lengvai derinti su kitais turimais drabužiais, norint atrodyti stilingiau. Puffer tipo striukės, odinės striukės arba bomber tipo striukės – tai puikūs pasirinkimai, kuriuos galima dėvėti įvairiais būdais. Nors galite manyti, kad striukės reikalingos tik šaltesniems metų mėnesiams, iš tikrųjų jas galite dėvėti ištisus metus, net vasaros vakarais, kuomet temperatūra kiek nukrenta. 

Klasikinis paltas

Kitas svarbus aprangos elementas, kurį rekomenduojama turėti kiekvienai moteriai, yra klasikinis paltas. Svarbu turėti paltą, kuris jus sušildytų, tačiau taip pat svarbu pasirinkti tokį, kuris būtų stilingas ir tiktų prie jūsų turimo garderobo. Ieškokite neutralios spalvos palto, pavyzdžiui, juodos, pilkos ar smėlio spalvos – tokiu būdu derinti jį bus kur kas lengviau ir paprasčiau, nereikės sukti galvos kiekvieną kartą, ruošiantis išeiti iš namų. Kaip bebūtų, jei manote, jog tai ne jums, galite rinktis ir ryškios spalvos paltą, taip savo įvaizdžiui suteiksite unikalumo. Be to, įsitikinkite, kad jums patinkantys moteriški paltai būtų pagaminti iš geros kokybės medžiagų, pavyzdžiui, vilnos, tik taip jie tarnaus daugelį metų bei ilgai nepraras savo pirminės išvaizdos.

Lietpaltis

Lietpaltis tai pat yra dar vienas klasikinis drabužis, kuris niekada neišeis iš mados. Jį galite stilizuoti įvairiais būdais, todėl šis drabužis yra universali jūsų garderobo detalė. Lietpalčių gali būti įvairių spalvų ir audinių, todėl lengvai rasite tokį, kuris atitiktų jūsų asmeninį stilių. Kadangi Lietuvoje nemažai lyja, lietpaltis tikrai bus naudingas jūsų spintos elementas. Jis padės jums išlikti sausiems ir kartu atrodyti elegantiškai. Be viso to, nepamirškite, kad jei nenorite išleisti per daug pinigų lietpalčiui, pabandykite jo paieškoti padėvėtų viršutiniai drabužiai parduotuvėse. Įprastai čia galite rasti geros būklės lietpalčių ir jie nekainuos brangiai.  

Liemenė

Puikus sluoksniavimo drabužis, kurį galima dėvėti ir šiltu, ir vėsiu oru, yra liemenė. Liemenės moterims būna įvairių stilių ir medžiagų – galima rasti nuo pūkinių iki odinių liemenių. Jas dėvėkite ant marškinių ar megztinio, taip suteikdami sau papildomą šilumos sluoksnį. Šiuo metu liemenės išgyvena pakylimo laikotarpį, todėl tikrai nesuklysite vieną iš jų įtraukę į savo spintą. Esant šaltiems orams, liemenė – puikus būdas pridėti papildomą šilumos aprangos sluoksnį, išvengiant storų ir gremėzdiškų drabužių. 

Džinsinis švarkelis

Džinsinis švarkelis yra nesenstantis drabužis, kurį galima dėvėti ištisus metus. Tai puikus pasirinkimas sluoksniavimui vėsesniu oru arba norint dėvėti kaip vienintelį viršutinį drabužį, kai lauke šilčiau. Džinsiniai švarkeliai būna įvairių stilių – nuo įliemenuotų iki oversized. Jų taip pat galite rasti įvairių atspalvių – klasikinės mėlynos, juodos ar baltos spalvos džinso. Jei norite, kad džinsinė striukė tarnautų ilgus metus, ieškokite tokios, kuri būtų pagaminta iš aukštos kokybės džinso. 

Parka

Parka – tai palto tipas, kuris paprastai gaminamas iš neperšlampamų bei šilumos suteikiančių medžiagų. Tai puikus pasirinkimas moterims šaltuoju metų laiku, nes žiemą su ja bus šilta ir sausa. Parkas galima įsigyti įvairių stilių – nuo trumpų iki ilgų. Kuri spalva jums labiausiai tiks, priklauso nuo jūsų asmeninio stiliaus. Juoda ir žalia yra klasikiniai variantai, tačiau galite rasti ir ryškių spalvų, pavyzdžiui, raudonos ar rožinės. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar parka turi gobtuvą, kadangi jis apsaugos jus nuo vėjo ir lietaus. 

Tai tik keli būtiniausi viršutiniai drabužiai, kurie gali praversti kiekvienai moteriai. Žinoma, nepirkite aklai, pirmiausia įsitikinkite, jog atitinkamas rūbas jums tikrai reikalingas. Susidarius pagrindinių viršutinių drabužių kapsulę, būsite pasiruošusi bet kokiam orui!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas