Pigūs skrydžiai į Ispaniją gali būti siūlomi ir kelionių agentūrose

 Ispanija, kaip ir visos kitos „šiltos“ šalys gali pasiūlyti įvairiausias pramogas tiek jaunimui, tiek ir su vaikais atvykstančioms poroms. Tačiau norintiems keliauti pigiai, patartina atidžiau skaityti pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus.

Pigūs skrydžiai į Ispaniją siūlomi ne tik pavieniams asmenims, bet ir šeimoms. Tad, jeigu Jūsų tikslas nėra keliauti kuo prabangiau, tuomet pakaks pasirinkti ekonominės klasės skrydžių bilietus. Kaip bebūtų, planuojantiems atostogas Ispanijoje ar kažkokiame kitame krašte, reikėtų skirti kas yra pigių skrydžių bendrovių pasiūlymai, ir kas yra kelionių organizatorių siūlomos atostogos. Tai yra du skirtingi dalykai, kuriuos neretai sutapatina į užsienį pirmą kartą keliaujantys žmonės.

 Kelionių organizatoriai siūlo labai platų pasirinkimą. Jie siūlo tiek pažintines keliones pavieniams asmenims, tiek šeimos atostogas nemažam žmonių būriui. Tokios agentūros dažniausiai pateikia pasiūlymus, į kuriuos yra įskaičiuojamos visos pagrindinės paslaugos. Tai yra tos paslaugos, dėl kurių keliautojams jau nebereikia rūpinti visai. Kalba eina apie: keleivių paėmimą iš namų ir atvežimą į oro uostą; skrydžius, paėmimą nuo oro uosto ir vežimą į viešbutį, maitinimo paslaugas, pažintines ekskursijas ir t.t.

Kartais kelionių organizatoriai derinasi prie klientų individualių poreikių. Tai reiškia, kad galite pateikti kainos rėmus, o agentūra pasiūlys tai, kas jiems atrodo priimtina pagal biudžetą. Nenustebkite, jeigu jų siūlomi pigūs skrydžiai į Ispaniją bus ekonominės klasės. Taip yra tuomet, kai biudžetas yra labai mažas. Tiesiog turite suprasti – kelionių organizatoriai viską suplanuoja už Jus. Jums tik reikia sumokėti pinigus ir tiek.

 Pigių skrydžių bendrovės yra visai kas kita. Jos atostogų neorganizuoja. Jos siūlo lėktuvo bilietus. Jūs patys juos užsakote ir tiek. Yra specialių interneto svetainių, kur pateikiami ir kiek kitokie pasiūlymai. Tai yra skrydžiai plius apgyvendinimo paslaugos. Tai dažniausiai yra kelionių agentūrų pasiūlymai. Jeigu Jūs viską planuojate patys, tuomet tiek lėktuvų bilietus, tiek apgyvendinimo paslaugas, tiek transportą turėsite užsakyti savarankiškai. Niekas už Jus to nepadarys.

 Jeigu norite išleisti kuo mažiau pinigų, tuomet Jums turėtų būti aktualūs tik paprasti pigūs skrydžiai į Ispaniją, kuriuos siūlo skrydžių bendrovės.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *