Į Švediją nuskristi už kelis eurus tikrai galima

Skrydžiai į ŠvedijąSkandinavijos kraštus aplanko vis daugiau mūsų tautiečių, tačiau to nereikėtų sieti vien tik su emigracija. Skrydžiai į Švediją vieni populiariausių.

Švedija yra viena patraukliausių šalių dėl savo kraštovaizdžio, todėl  nenuostabu, kad skrydžiai į Švediją ir lietuviai traukia į šį kraštą vedini pamatyti vis kažką naujo. Lietuviams dabar kaip niekad yra geros sąlygos keliauti į Švediją, nes pigių skrydžių bendrovių pasiūlymai yra labai pigūs – galima į šią šalį nuskristi viso labo su keliolika eurų ar net mažesne suma. Tai naudinga norintiems keliauti kuo pigiau. Tiesa, jeigu jūs į šią šalį norėsite nuskristi dar prieš naujuosius, tai teks ko gero daug pavargti – dabar emigrantai grįžta į Lietuvą ir ne paslaptis, kad Švedijoje jų yra itin daug. Jie rezervuoja bilietus pirmyn ir atgal, todėl dauguma bilietų jau gali būti rezervuoti. Štai kodėl jums teks nemažai laiko sugaišti, jeigu ketinate į Švediją vykti prieš pat šventes.

Į Švediją nuskristi už kelis eurus tikrai įmanoma.

Daugelis lietuvių netiki išgirdę, kad lėktuvų bilietų kainos gali siekti vos kelis eurus, tačiau tai patvirtinti gali ir pačios skrydžių bendrovės. Mat mažiausios kainos yra taikomos būtent ekonominės klasės skrydžiams. Taip pat skrydžių bendrovės akcentuoja, kad pigiausiai bilietus galima įsigyti gaudant paskutinės minutės pasiūlymus. Tai reiškia, kad asmenys, norintys į Švediją nuskristi kuo pigiau, turėtų pasiruošti kelionei sekančią dieną ar netgi dar tą pačią. Kuo mažiau lieka laiko iki skrydžio, tuo bilietų kaina bus mažesnė. Netgi yra daug kelionių entuziastų, kurie laukia paskutinės minutės pasiūlymų tam, kad galėtų nuskristi vos už kelis eurus. Tad, jeigu jus domina tokios skrydžių kainos, tai prieš ieškant bilietų, būtinai pasiruoškite lagaminą, nes kas žino – galbūt teks išskristi vos po kelių valandų.

Keliaujantiems į Švediją pravartu žinoti, kad mažiausias kainas galima rasti specialiuose kelionių tinklapiuose.

Jeigu jūs ieškote būdų įsigyti pigiausius bilietus, tai skrydžiai į Švediją nebūtina iškart ieškoti pigių skrydžių bendrovių pasiūlymų jų puslapiuose. Rinkitės specializuotas kelionių interneto svetaines, nes ten dažniausiai nurodomi visų bendrovių pasiūlymai vienoje vietoje.

Daugiau informacijos rasite: http://flymaster.lt/svedija/

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *