Ar paspirtukai vaikams dar yra pramoga?

Prisiminus mano vaikystę galiu konstatuoti keletą dalykų. Visu pirmą ankščiau vaikai lauke praleisdavo žymiai daugiau laiko, kas suteikdavo jiems didesnį žingeidumą.

Paspirtukai kodėl? Dabar norą tobulėti kaip asmenybėj, nepriklausomybės stiprinimą, bendravimą akis į akį stiprinimą, loginio mąstymo stiprinimą. Antra vaikai galėdavo sportuoti būdavo fiziškai stipresni, nei, kad dabar praleisdami visą savo laisvą laiką sulindę į telefonus ar kompiuterius.

Apie antrą iš šių pastebėjimu ir kylą noras toliau veltis į diskusiją apie vaikų sveikatą ir užimtumą, nes tai reikia keisti, reikia vaiką spausti (ankščiau jis pats norėdavo, dabar laikai pasikeitė) eiti į lauką, sportuoti, kvėpuoti. Šie dalykai jam turi būti neatsiejamas jo laisvalaikio praleidimo būdas, arba bent jau šioks toks atsitraukimas nuo visos tos kompiuterinės ir IT technikos.

Jei atsuktumėm laiką 17 metų atgal, tai viena iš tokių ugdančių priemonių buvo paspirtukai.

Kodėl būtent paspirtukai?

Paspirtukai tai labai lengva transporto priemonė, kurią gali naudotis net ir mažiausi vaikai, ją gali pakelti persinešti ir toliau riedėti. Paspirtukas tai puiki priemonė apskritai pradėti kažkuo važinėti, nes ji yra stabili, pats vaikas gali kontroliuoti ją, išmokti laikyti lygsvarą, įvertinti savo greitį, mokėti stovėti ant lentos ir nesustabdomai skrieti takeliu į mišką.

Nors ir gali pasirodyti, kad paspirtuką labai lengva valdyti, tačiau taip nėra, tam reikia ir pakankamai didelio fizinio pasirengimo. Paspirtukas valdomas atsispiriant viena koja, todėl vaikui teks išmokti kontroliuoti savo greiti savo fiziniais sugebėjimais. Taip ruoštis greitsniai transporto priemonei, tarkim dviračiui, bet tai tik į naudą. Juk vaikai turi suprasti kaip veikia tokio tipo transporto priemonės, kokie greičiai gali būti išvystomi ir kaip reikia būti apsisaugojusiam, kad neišlėkti į gatvę, kur tave gali partrenkti automobilis.

Jeigu jūs nusprendėte, kad vaikui reikia paspirtuko, Vs-sport internetinė sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė, jums gali pasiūlyti kokybiškų paspirtukų: Paspirtukai

Pirkdami paspirtuką atkreipkite dėmesį į tai kokio amžiaus vaikui jis gali būti skirtas, įvertinkite jo kainą ir apsipirkite tiesiog internetu.

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *