Čirviniai blynai: keletas nesudėtingų receptų

Čirviniai blynai yra vienas iš nuostabiausių saldžių patiekalų, kurio paruošimui tikrai nereikia didelių kulinarinių sugebėjimų, daugybės pastangų ir laiko. Todėl jei iki šiol dievinote čirvinius blynus, tačiau niekuomet nedrįsote patys jų pasigaminti, nes manėte, jog tai bus pernelyg sudėtinga, skubame jums pateikti keletą paprastų, tačiau gardžių čirvinių blynų receptų!

Tradiciniai čirviniai blynai

Taigi, jei norite pasigaminti tradicinius čirvinius blynus, pirmiausia jums reikės 300 g miltų, 3 kiaušinių, 100 g sviesto, 1 stiklinės pieno, 2 valgomųjų šaukštų grietinės, 2 arbatinių šaukštelių kepimo miltelių ir 1,5 arbatinio šaukštelio vanilinio cukraus, 2 valgomųjų šaukštų cukraus ir žiupsnelio druskos.

Čirvinių blynų gamybos eiga yra labai nesudėtinga. Pradžioje miltus ir kepimo miltelius sietelio pagalba persijokite. Tuomet juos turėtumėte sumaišyti su 1,5 arbatinio šaukštelio vanilinio cukraus ir vienu žiupsneliu druskos. Kai tai atliksite, ateis metas nuo baltymų atskirti kiaušinių trynius ir pastaruosius išplakti su cukrumi, kol masė taps puri ir vientisa. Tuomet įmaišykite 2 valgomuosius šaukštus grietinės, ištirpintą sviestą ir stiklinę pieno bei gerai viską išmaišykite. Šis mišinys turėtų būti supiltas į miltus, galiausiai išmaitant skystą tešlą.

Kiaušinių baltymus, nuo kurių atskyrėte trynius, turėtumėte išplakti taip, jog jų konsistencija būtų lyg standžios putos. Šią masę turite įmaišyti į paruoštą tešlą. Įkaitinkite čirviniams blynams kepti skirtą keptuvę ir pradėkite kepti. Iškeptus blynus galite pabarstyti cukraus pudra ir valgyti su grietine, sviestu ar uogiene.

Čirviniai blynai be glitimo

Kadangi šiandien glitimo netoleravimas yra labai dažnas ir vis daugiau žmonių ieško įvairių patiekalų be glitimo receptų, skubame jums pateikti ir pastarąjį receptą čirviniams blynams be glitimo.

Ką gi, jums reikės 320 ml pieno, 2 kiaušinių, 75 g sviesto, 3 valgomųjų šaukštų cukraus, 4 valgomųjų šaukštų bulvių krakmolo, 1 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių, 1,5 arbatinio šaukštelio vanilinio cukraus ir žiupsnelio druskos.

Pradėti čirvinių blynų be glitimo gamybą galite nuo kiaušinių išplakimo su cukrumi ir ištirpintu sviestu. Tuomet atskirame inde turėtumėte sumaišyti kitus birius produktus. Šį mišinį po truputį reikia dėti į pradžioje pagamintą plakinį labai gerai išmaišant. Įkaitinkite čirviniams blynams kepti skirtą keptuvę ir pradėkite kepti. Kiekvieną blyną reikėtų kepti po porą minučių. Kaip ir tradiciniai čirviniai blynai, taip ir čirviniai blynai be glitimo gali būti patiekiami su grietine, uogiene ar džemu.

Žinoma, tai tikrai nėra vieninteliai čirvinių blynų receptai, kuriais būtų galima pasidalinti. Todėl jei nekantraujate savo pačių rankomis pirmą kartą pagaminti gardžius čirvinius blynus, daugiau receptų visuomet galite lengvai surasti naudodamiesi internetu ar atsivertę bet kurią tradicinių patiekalų receptų knygą.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas