Kaip išsirinkti vestuvinę puokštę?

Šylant orams, po truputį ateina ir vestuvių metas. Vestuvės – iššūkis, ypač kai reikia išsirinkti šventės vietą, vedėjus, drabužius, o ką jau kalbėti apie žiedus, kitus aksesuarus, gėles ir begalę kitų dalykų, apie kuriuos reikia pagalvoti. Tad straipsnyje dalijamės idėjomis, kaip išsirinkti vestuvinę puokšte.

Prieš 10-15 metų renkantis nuotakos puokštę kildavo mažiau sunkumų, nes madingos daugiausiai buvo puokštės iš baltų rožių. Tuo tarpu dabar rinktis galima bet kokias gėles, bet kokius spalvinius derinius, išbandyti įvairias užsienio tinklaraščiuose rastas idėjas, tad fantazija – beribė.  Nuotakų puokštes vis dažniau papuošia kiemo darželių puošmenos bijūnai, saulėgrąžos ar alyvos. Kitos renkasi natūralumą – ką tik iš palaukės nuskintų rugiagėlių, ramunių puokšte ar net pačius rugius. Mėgstančios kuklumą ir drauge prabangą renkasi rožes ar frezijas, o kur dar visa galybė kitų gėlių – gvazdikai, hortenzijos, gerberos, lelijos ir t. t. Kad nereikėtų lakstyti po gėlių salonus, jums vestuvių dieną pravers gėlių pristatymas Vilniuje.

Ką apie puokščių pasirinkimą sako floristai?

Geriausiai rinktis sezonines, tuo metu gausiai žydinčias gėles. Jos atrodys gražiausiai, be to, visuomet galima rasti patikusį variantą.

Jei vilkėsite baltais drabužiais ir rinksitės baltus aksesuarus, nesirinkite ryškios puokštės – tiks balta ar šviesių pastelinių spalvų. Jei prie suknelės derinsite, pavyzdžiui, raudonus ar mėlynus aksesuarus, tokios pat spalvos gali būti ir puokštė.

Vestuvinė puokštė turi būti patogi laikyti, todėl verčiau rinkitės standartinės formos puokštę. Pagalvokite ir apie gėlių patvarumą – rožės nenuvysta kur kas ilgiau nei trapios laukų gėlės. Galite rinktis ir netradicinį variantą – puokštę-apyrankę, nešiotis gėlių krepšelį ar pan. Gėlių pristatymas Vilniuje padės įgyvendinant šiuos ir kitus sumanymus.

Jei gyvomis gėlėmis puošite plaukus, jos turėtų būti tokios pat kaip ir puokštėje. Atsargiai rinkitės puokšte iš kvapnių gėlių – frezijų ar alyvų, nes stiprus aromatas gali sukelti galvos skausmus ar kitus nemalonius pojūčius.

Puokštę papuoš ne tik gėlės. Joje puikiai galima įkomponuoti dekoratyvines uogas, šakeles, plunksnas, karoliukus ar brangakmenius, kaspinėlius ir kt. Tačiau nesistenkite į puokštę sudėti visko – ji neturi būti perkrauta, visi jos elementai turi gražiai derėti.

No Responses

Palikti žinutę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *