Patarimai, kaip rūpintis savo oda

Pastaruoju metu vis daugiau moterų rūpinasi, kaip galėtų pagelbėti savo odai, siekiant išsaugoti grožį. Tačiau iš tiesų kiekvienas žmogus pasakys, kad vieno produkto, tikrai galinčio išsaugoti gerą išvaizdą, tiesiog nėra. Yra daugybė visokių skirtingų būdų, kuriais galima siekti užtikrinti kuo geresnes sąlygas odai ir tikėtis, kad taip prailginsite jaunystę. Neaišku, kas yra veiksminga būtent jums, tačiau tik bandydami galėsite sužinoti, kaip iš tiesų padėti savo oda. Štai keletas dalykų, kurie būna odai reikalingi.

Apsauga nuo saulės spindulių

Vienas dalykas, kuris tikrai veiksmingai saugo odą nuo senėjimo, tai yra apsauga nuo saulės spindulių. Taip jau susiklostę, kad mes negalime tikėtis gero odos funkcionavimo, jeigu nesaugome odos nuo saulės spindulių. Senėjimą sukelia tam tikrų radikalų sužadinimas, ir būtent jį paskatina tiesioginiai saulės spinduliai, dar tiksliau – ultravioletinių spindulių poveikis. Taigi, pirmas dalykas, kurį turite daryti, norėdami ilgiau išsaugoti jauną savo oda ir ne tokiai kainai prilygstančių neva raukšles tiesinančių – lyginančių kremų pirkimas, o tiesiog protingas saugojimasis nuo saulės. Esant saulėtai dienai, būtinai dėvėkite akinius nuo saulės bei kepurę, pakankamai uždengiančią veidą. Juk nenorėtumėte, kad jūsų veidas pasentų. Kitas patarimas – mažiau lepintis saule paplūdimyje. Ir svarbiausia – naudoti priemones, skirtas odos priežiūrai, su ultravioletinių spindulių filtrais. Būtent tos priemonės ir apsaugos jūsų veidą bei odą labiausiai nuo ankstyvo susiraukšlėjimo. Daugiau grožio patarimų rasite buecherx.eu portale.

Švarus veidas savo oda

Grožio patarimai yra visiškai nemokami
Veido priežiūra

Tiek odos jaunystei puoselėti, tiek bendram grožiui gerinti, siekiant išvengti spuogų, inkštirų ir kitokių problemų, stenkitės užtikrinti odos švarą. Higiena yra atliekama su specialiomis priemonėmis, tinkančiomis būtent jūsų odos tipui. Kadangi veido oda yra itin jautri, tai jūs turite pasistengti, kad ant veido nepatektų visokių muilų, skirtų kūnui, o čia atsidurtų tik tai, kas iš tiesų gali padėti jūsų veido odai.

Pakankamas drėkinimas ir maitinimas

Na ir, žinoma, veido drėkinimas bei maitinimas. Tai dar vienas dalykas, be kurio nepavyks taip ilgai išsaugoti savo grožio. Jeigu norite gražiai atrodyti, maitinkite savo odą.

  • Pirmiausiai tai – sveika mityba, kurioje pakankamai daržovių ir visokių maistingų produktų.

Siūlome pasigaminti lazaniją ir Guliašo sriubą.

  • Antras dalykas – tai išorinės priemonės, kurios padės užtikrinti tą norimą efektą.

Kremai turi būti ir maitinamieji, ir drėkinamieji, geriausia, kai jie yra natūralūs. Taip pat gali būti visokie losjonai, prausikliai, purškiamos priemonės. Nepamirškime ir gerti daug vandens, nes tai svarbu odai.


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas