Televizorių priežiūros patarimai

Namuose, greičiausiai, turite mažiausiai vieną televizorių, tiesa? Gana nemažai dėmesio skiriame šio prietaiso pasirinkimui, tačiau taip pat turime žinoti, jog nepriklausomai nuo to, ar jūsų simpatijas pelnys https://www.bite.lt/lg-televizoriai, Samsung, Sony ar dar kiti, visus juos reikia prižiūrėti, jei norite mėgautis žiūrėjimu ir išengti investicijų į remontą. Tad ką reikia žinoti apie televizorių priežiūrą?

Aplinka, kurioje įkurdinamas

Tinkama kambario temperatūra ir drėgmė yra dvi esminės aplinkos sąlygos. Jei televizorius bus laikomas karštoje patalpoje arba tokioje, kurioje yra perteklinės drėgmės, rizika jam sugesti išaugs. Tiesa, žema temperatūra taip pat nenaudinga – šaltoje patalpoje, tikėtina, nuvils vaizdo kokybė ir garsas.

Švara – svarbi sąlyga

Kartais norisi bent nedidelį televizorių pasistatyti garaže, jei praleidžiate ten nemažai laiko, ar kitoje patalpoje, kurioje meistraujate, kažką remontuojate ir kurioje tikrai nebūna steriliai švaru. Visgi tai nebus geriausia vieta šiam prietaisui, nes televizorius reikia saugoti nuo dulkių ir kitų nešvarumų.

Saugokite nuo skysčių

Labai svarbu apsaugoti televizorių ir nuo skysčių, kurie gali sąlygoti spalvų pasikeitimą ar elektros grandinės pažeidimus.

„Namų darbai“

Dar prieš įsigydami televizorių pasirūpinkite, kad naujasis pirkinys būtų apsaugotas nuo elektros įtampos svyravimų. Tokie reiškiniai moderniems šių laikų televizoriams gresia gedimais.

Ekrano apsauga

Šiuolaikiniai televizoriai maloniai stebina savo funkcijomis, teikiamu žiūrėjimo komfortu, tačiau drauge jie yra gana jautrūs mechaniniam poveikiui, todėl būtinai saugokite televizoriaus ekraną nuo vibracijų, smūgių ir pan. Valymui taip pat rinkitės tik specialiai tam pritaikytas priemones. Valykite švelniomis, minkštomis šluostėmis, netrinkite kempinėlėmis. Nenaudokite jokių buityje naudojamų priemonių ar kitų, kurios neskirtos būtent televizoriams valyti. Ekraną valykite tik tada, kai televizorius yra išjungtas!


SATELITAS.LT - Nemokamas straipsnių talpinimas